Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | J.J. van Oosten Makelaardij | Baerz & Co (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 101 apartments in Rotterdam met 44–81 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-3.4% t.o.v. mediaan van € 5.338/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bentinckplein
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bentinckplein 100 | 92 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| Bentinckplein 77 | 113 | E | € 425.000 | € 3.761 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 10.255 |
|---|---|
| Dichtheid | 6296 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing -18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990532
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.2 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Dominootje — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.12 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Baggerman & Harderwijk Huisartsen — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Blijdorp — 0.08 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Chekiang Garden — 0.04 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.575 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.683 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~567 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 567 per jaar en 567 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 324.130 | € -870 | |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | C | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | +€ 4.000 | |
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | C | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | +€ 4.000 | |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | D | € 325.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 329.480 | +€ 4.480 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 319.270 | € -5.730 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | € -10.000 | |
| Rubensstraat 26 Kralingen West | 58 | E | € 329.000 |
+€ 7.540
2 stap(pen)
|
€ 336.540 | +€ 11.540 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | € -17.500 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 10.710
3 stap(pen)
|
€ 305.710 | € -19.290 | |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | 2 | C | € 329.000 | € 5.393 |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | 2 | B | € 315.000 | € 4.773 |
| Heemraadssingel 184 Middelland | 64 | 2 | A | € 359.000 | € 5.609 |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | 2 | C | € 299.000 | € 4.983 |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Witte de Withstraat 19 Cool | 65 | 2 | C | € 389.000 | € 5.985 |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |