house · resale
Stijgbeugel 71
1689VJ Zwaag · Risdam-Noord - Buurt 21 05 · wijk Wijk 21 Risdam-Noord · Hoorn
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 143 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Direct (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Hoorn met 77–144 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-5.4% t.o.v. mediaan van € 3.571/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Stijgbeugel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Stijgbeugel 65 | 110 | B | € 350.000 | € 3.182 |
Buurt in cijfers — Hoorn
| Inwoners | 650 |
|---|---|
| Dichtheid | 1926 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 307.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04052105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool KlimOp — 0.64 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.63 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Korenbloem — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Risdam — 0.7 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 2.36 km |
| OV-station | Wognum-Nibbixwoud — 1.8 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wok van PeJo — 0.86 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.938 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1443 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radboudgracht 32 Kersenboogerd-Noord - Buurt 32 02 | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Jacques Bloemhof 131 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 129 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € 0 | |
| Kap 17 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 | 103 | B | € 365.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 376.330 | +€ 1.330 | |
| Windmolen 94 Grote Waal - Buurt 13 07 | 113 | C | € 350.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 372.600 | € -2.400 | |
| Butterwoud 17 Zwaag - Buurt 30 02 | 111 | B | € 375.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 387.210 | +€ 12.210 | |
| Stijgbeugel 65 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 110 | B | € 350.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 362.100 | € -12.900 | |
| Langetuin 98 Risdam-Noord - Buurt 21 00 | 123 | B | € 375.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 388.530 | +€ 13.530 | |
| Volder 89 Risdam-Zuid - Buurt 20 07 | 135 | B | € 375.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 389.850 | +€ 14.850 | |
| Ridderspoor 63 Risdam-Noord - Buurt 21 04 | 115 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Fruitlaan 30 Zwaag - Buurt 30 01 | 121 | C | € 375.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 399.200 | +€ 24.200 | |
| Gerrit Achterberghof 96 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 | 122 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Beurtschip 1 Risdam-Zuid - Buurt 20 06 | 86 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Butterwoud 17 Zwaag - Buurt 30 02 | 111 | 5 | B | € 375.000 | € 3.378 |
| Stijgbeugel 65 Risdam-Noord - Buurt 21 05 | 110 | 5 | B | € 350.000 | € 3.182 |
| Windmolen 94 Grote Waal - Buurt 13 07 | 113 | 5 | C | € 350.000 | € 3.097 |
| Ridderspoor 63 Risdam-Noord - Buurt 21 04 | 115 | 5 | A | € 395.000 | € 3.435 |
| Kap 17 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 02 | 103 | 5 | B | € 365.000 | € 3.544 |
| Fruitlaan 30 Zwaag - Buurt 30 01 | 121 | 5 | C | € 375.000 | € 3.099 |
| Poldermolen 24 Grote Waal - Buurt 13 07 | 119 | 5 | B | € 425.000 | € 3.571 |
| Radboudgracht 32 Kersenboogerd-Noord - Buurt 32 02 | 99 | 5 | A | € 375.000 | € 3.788 |
| Langetuin 98 Risdam-Noord - Buurt 21 00 | 123 | 5 | B | € 375.000 | € 3.049 |
| Inlaagdijk 127 Bangert en Oosterpolder - Buurt 35 02 | 123 | 5 | A | € 425.000 | € 3.455 |
| Gerrit Achterberghof 96 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 07 | 122 | 4 | A | € 400.000 | € 3.279 |
| Jacques Bloemhof 131 Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08 | 129 | 5 | A | € 375.000 | € 2.907 |