house · resale
Graaflandhof 6
1244RD Ankeveen · Ankeveense Rade · wijk Wijk 02 Ankeveen · Wijdemeren
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 174 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vanberkel Makelaardij o.z. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Wijdemeren met 74–137 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+0.1% t.o.v. mediaan van € 4.948/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Wijdemeren
| Inwoners | 1.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 474 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 482.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 3.2 km |
| Afstand huisarts | 2.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16960201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Restaurant | Restaurant 1244 — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.120 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.683 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1802 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~636 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 424 per jaar en 424 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Wijdemeren
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pieter de Hooghlaan 3 Horn- en Kuijerpolder | 108 | C | € 515.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 524.720 | € -280 | |
| Aelbert Cuypstraat 3 Horn- en Kuijerpolder | 106 | C | € 524.500 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 534.040 | +€ 9.040 | |
| Zuidereinde 236 's-Graveland | 91 | E | € 539.000 |
+€ 20.020
3 stap(pen)
|
€ 559.020 | +€ 34.020 | |
| Rembrandt van Rijnhof 17 Horn- en Kuijerpolder | 108 | C | € 475.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 484.720 | € -40.280 | |
| Elisabeth de Walélaan 34 Ankeveense Rade | 95 | C | € 469.000 |
+€ 8.550
1 stap(pen)
|
€ 477.550 | € -47.450 | |
| Barthold Ingellaan 16 Ankeveense Rade | 98 | G | € 549.000 |
+€ 28.420
5 stap(pen)
|
€ 577.420 | +€ 52.420 | |
| Zuidereinde 178 's-Graveland | 76 | C | € 575.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 581.840 | +€ 56.840 | |
| Uiterdijksehof 25 Splegelpolder | 120 | C | € 579.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 589.800 | +€ 64.800 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pieter de Hooghlaan 3 Horn- en Kuijerpolder | 108 | 4 | C | € 515.000 | € 4.769 |
| Aelbert Cuypstraat 3 Horn- en Kuijerpolder | 106 | 5 | C | € 524.500 | € 4.948 |
| Rembrandt van Rijnhof 17 Horn- en Kuijerpolder | 108 | 5 | C | € 475.000 | € 4.398 |
| Elisabeth de Walélaan 34 Ankeveense Rade | 95 | 4 | C | € 469.000 | € 4.937 |
| Barthold Ingellaan 16 Ankeveense Rade | 98 | 5 | G | € 549.000 | € 5.602 |
| Zuidereinde 236 's-Graveland | 91 | 4 | E | € 539.000 | € 5.923 |
| Uiterdijksehof 25 Splegelpolder | 120 | 5 | C | € 579.000 | € 4.825 |
| Zuidereinde 33 's-Graveland | 100 | 4 | B | € 750.000 | € 7.500 |
| Zuidereinde 178 's-Graveland | 76 | 3 | C | € 575.000 | € 7.566 |
| Zuidsingel 91 Rade, Oranjebuurt, Munniksveen en omgeving | 135 | 5 | C | € 625.000 | € 4.630 |
| Oud-Loosdrechtsedijk 292 Oud-Loosdrecht | 122 | 5 | C | € 849.000 | € 6.959 |