house · resale
Van Cranenburchlaan 21
2241PJ Wassenaar · Groot Deijleroord-Ter Weer · wijk Wijk 01 Noordoostelijk deel der gemeente · Wassenaar
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Perceel | 176 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Welp Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Wassenaar met 97–180 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Wassenaar
| Inwoners | 4.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 5635 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 508.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06290105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool St. Jan Baptist — 0.09 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Dol-Fijn — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.72 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Wassenaar — 1.06 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Stenfert — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | LUMC Curium — 4.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorschoten — 2.38 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Golden Star — 0.67 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 150.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.780 per jaar (~€ 232/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.550 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2363 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~834 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 556 per jaar en 556 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Wassenaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominee Honderslaan 17 Dorp Wassenaar | 147 | B | € 699.000 | +€ 0 | € 699.000 | +€ 4.000 | |
| Aronskelkweg 16 Groot Deijleroord-Ter Weer | 146 | C | € 675.000 |
+€ 13.140
1 stap(pen)
|
€ 688.140 | € -6.860 | |
| Van Polanenpark 159 Zijlwatering-haven | 150 | C | € 700.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 713.500 | +€ 18.500 | |
| Van Cralingenlaan 11 Zijlwatering-haven | 144 | C | € 659.000 |
+€ 12.960
1 stap(pen)
|
€ 671.960 | € -23.040 | |
| Van Polanenpark 162 Zijlwatering-haven | 145 | C | € 650.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 663.050 | € -31.950 | |
| Fabritiuslaan 3 Groot Deijleroord-Ter Weer | 143 | A | € 760.000 | +€ 0 | € 760.000 | +€ 65.000 | |
| Hoogheemraadstraat 30 Groot Deijleroord-Ter Weer | 125 | C | € 599.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 610.250 | € -84.750 | |
| Fresiaplein 14 Groot Deijleroord-Ter Weer | 111 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | € -96.000 | |
| Paedtslaan 18 Groot Deijleroord-Ter Weer | 135 | A | € 792.000 | +€ 0 | € 792.000 | +€ 97.000 | |
| Burgemeester Geertsemalaan 22 Groot Deijleroord-Ter Weer | 138 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -100.000 | |
| Oostdaallaan 13 Weteringpark | 142 | A | € 799.000 | +€ 0 | € 799.000 | +€ 104.000 | |
| Van Zuylen van Nijeveltstraat 6 Den Deijl | 152 | C | € 565.000 |
+€ 13.680
1 stap(pen)
|
€ 578.680 | € -116.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Polanenpark 162 Zijlwatering-haven | 145 | 5 | C | € 650.000 | € 4.483 |
| Dominee Honderslaan 17 Dorp Wassenaar | 147 | 5 | B | € 699.000 | € 4.755 |
| Van Cralingenlaan 11 Zijlwatering-haven | 144 | 6 | C | € 659.000 | € 4.576 |
| Aronskelkweg 16 Groot Deijleroord-Ter Weer | 146 | 6 | C | € 675.000 | € 4.623 |
| Fabritiuslaan 3 Groot Deijleroord-Ter Weer | 143 | 6 | A | € 760.000 | € 5.315 |
| Hoogheemraadstraat 30 Groot Deijleroord-Ter Weer | 125 | 5 | C | € 599.000 | € 4.792 |
| Burgemeester Geertsemalaan 22 Groot Deijleroord-Ter Weer | 138 | 6 | B | € 595.000 | € 4.312 |
| Paedtslaan 18 Groot Deijleroord-Ter Weer | 135 | 6 | A | € 792.000 | € 5.867 |
| Oostdaallaan 13 Weteringpark | 142 | 6 | A | € 799.000 | € 5.627 |
| Van Polanenpark 159 Zijlwatering-haven | 150 | 6 | C | € 700.000 | € 4.667 |
| Van Zuylen van Nijeveltstraat 6 Den Deijl | 152 | 4 | C | € 565.000 | € 3.717 |
| Oostdorperweg 50 Zijlwatering-haven | 135 | 5 | E | € 975.000 | € 7.222 |