apartment · resale
Haarlemmerdijk 139
1013KG Amsterdam · Haarlemmerbuurt-West · wijk Haarlemmerbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | WWR Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 261 apartments in Amsterdam met 62–117 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+26.3% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.395 |
|---|---|
| Dichtheid | 21878 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 544.000 deze listing +65% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.2 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363AA05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vinseschool — 0.22 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jor & Daan — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.03 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medicijnman Apotheek Mouw & Kruysse — 0.03 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zwiers — 0.2 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 3.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | CS IJzijde — 1.14 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Bayu — 0.01 km · 190 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 192.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.393 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | A+ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | € 0 | |
| Staringplein 5 Cremerbuurt-West | 92 | C | € 875.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 893.400 | € -1.600 | |
| Rooseveltlaan 151 Scheldebuurt-Midden | 99 | B | € 875.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 885.890 | € -9.110 | |
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | B | € 875.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 884.900 | € -10.100 | |
| Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid | 98 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -20.000 | |
| Westlandgracht 77 Westlandgrachtbuurt | 88 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -20.000 | |
| Plantage Muidergracht 141 Plantage | 92 | D | € 845.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 869.840 | € -25.160 | |
| Westerdoksdijk 151 Westerdokseiland | 102 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 30.000 | |
| Weteringschans 100 Den Texbuurt | 81 | A | € 865.000 | +€ 0 | € 865.000 | € -30.000 | |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | D | € 835.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 862.540 | € -32.460 | |
| Orteliuskade 49 Orteliusbuurt-Midden | 87 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -45.000 | |
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | 4 | B | € 875.000 | € 9.722 |
| Staringplein 5 Cremerbuurt-West | 92 | 4 | C | € 875.000 | € 9.511 |
| Tweede Schinkelstraat 17 Schinkelbuurt-Noord | 90 | 4 | C | € 950.000 | € 10.556 |
| Plantage Muidergracht 141 Plantage | 92 | 4 | D | € 845.000 | € 9.185 |
| Libau-eiland 65 Houthavens-West | 90 | 4 | A++ | € 795.000 | € 8.833 |
| Olympiaplein 156 Van Tuyllbuurt | 93 | 4 | D | € 795.000 | € 8.548 |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | 4 | C | € 785.000 | € 8.533 |
| Churchill-laan 197 Wielingenbuurt | 90 | 4 | C | € 775.000 | € 8.611 |
| Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West | 89 | 4 | A | € 750.000 | € 8.427 |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | 4 | D | € 750.000 | € 8.152 |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | 4 | C | € 750.000 | € 8.065 |
| Langestraat 42 Langestraat e.o. | 87 | 4 | G | € 750.000 | € 8.621 |