Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Honders & Alting Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 apartments in Eindhoven met 65–122 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+38.7% t.o.v. mediaan van € 4.795/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.800 |
|---|---|
| Dichtheid | 8148 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 408.000 deze listing +53% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07721120
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Trinoom — 0.08 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.91 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.4 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Keijzer — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Plus — 0.55 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.94 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 1.02 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hot&Hot Hotpot — 0.1 km · 152 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 940 per jaar (~€ 78/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.062 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~658 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~94 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vincent van den Heuvellaan 37 Woenselse Watermolen | 94 | A+ | € 549.000 |
+€ 20.680
2 stap(pen)
|
€ 569.680 | € -55.320 | |
| Alberdingk Thijmlaan 36 Elzent-Zuid | 90 | A | € 665.000 |
+€ 27.000
3 stap(pen)
|
€ 692.000 | +€ 67.000 | |
| Hoogstraat 272 Blaarthem | 98 | A | € 519.000 |
+€ 29.400
3 stap(pen)
|
€ 548.400 | € -76.600 | |
| Strijpsestraat 144 Philipsdorp | 101 | A | € 499.000 |
+€ 30.300
3 stap(pen)
|
€ 529.300 | € -95.700 | |
| Tartinistraat 29 Bennekel-Oost | 121 | A+ | € 500.000 |
+€ 26.620
2 stap(pen)
|
€ 526.620 | € -98.380 | |
| Philitelaan 63 Strijp S | 88 | A | € 490.000 |
+€ 26.400
3 stap(pen)
|
€ 516.400 | € -108.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberdingk Thijmlaan 36 Elzent-Zuid | 90 | 3 | A | € 665.000 | € 7.389 |
| Vincent van den Heuvellaan 37 Woenselse Watermolen | 94 | 2 | A+ | € 549.000 | € 5.840 |
| Philitelaan 63 Strijp S | 88 | 3 | A | € 490.000 | € 5.568 |
| Hoogstraat 272 Blaarthem | 98 | 4 | A | € 519.000 | € 5.296 |
| Diekirchlaan 141 Winkelcentrum | 99 | 3 | A | € 437.500 | € 4.419 |
| Strijpsestraat 144 Philipsdorp | 101 | 4 | A | € 499.000 | € 4.941 |
| Biesterweg 1 Bloemenplein | 83 | 3 | A | € 450.000 | € 5.422 |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | 3 | B | € 435.000 | € 5.179 |
| Winkelcentrum Woensel 20 Winkelcentrum | 90 | 4 | A | € 399.000 | € 4.433 |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | 3 | B | € 375.000 | € 4.310 |
| Pisanostraat 18 Rapenland | 101 | 4 | E | € 400.000 | € 3.960 |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | 4 | B | € 400.000 | € 4.819 |