Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 173 m² |
| Perceel | 424 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Honders & Alting Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 houses in Eindhoven met 121–224 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+16.1% t.o.v. mediaan van € 4.457/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 1928 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 655.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722250
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Opleidingscentrum Brabant Water — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.87 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Roosten — 1.02 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Aalsterweg — 0.85 km |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oriental Greenhouse — 0.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 193.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 173 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.460 per jaar (~€ 288/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.561 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2941 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1038 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 692 per jaar en 692 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodenbachlaan 3 Schrijversbuurt | 191 | C | € 889.000 |
+€ 17.190
1 stap(pen)
|
€ 906.190 | +€ 11.190 | |
| Verzetsheldenlaan 24 Kerkdorp Acht | 173 | C | € 875.000 |
+€ 7.785
1 stap(pen)
|
€ 882.785 | € -12.215 | |
| Grassijsje 11 Grasrijk | 173 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 30.000 | |
| Bloedkoraal 1 Blixembosch-West | 175 | C | € 849.000 |
+€ 15.750
1 stap(pen)
|
€ 864.750 | € -30.250 | |
| Grasperk 26 Grasrijk | 175 | A | € 829.000 | +€ 0 | € 829.000 | € -66.000 | |
| Ministerlaan 45 Koudenhoven | 204 | C | € 975.000 |
+€ 18.360
1 stap(pen)
|
€ 993.360 | +€ 98.360 | |
| 't Hofke 91 't Hofke | 174 | B | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -100.000 | |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | C | € 775.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 789.400 | € -105.600 | |
| Waterfront 397 Waterrijk | 160 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -145.000 | |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -170.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Verzetsheldenlaan 24 Kerkdorp Acht | 173 | 7 | C | € 875.000 | € 5.058 |
| Bloedkoraal 1 Blixembosch-West | 175 | 7 | C | € 849.000 | € 4.851 |
| Grassijsje 11 Grasrijk | 173 | 6 | A | € 925.000 | € 5.347 |
| Rodenbachlaan 3 Schrijversbuurt | 191 | 7 | C | € 889.000 | € 4.654 |
| Grasperk 26 Grasrijk | 175 | 6 | A | € 829.000 | € 4.737 |
| 't Hofke 91 't Hofke | 174 | 6 | B | € 795.000 | € 4.569 |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | 6 | C | € 775.000 | € 4.844 |
| Waterfront 397 Waterrijk | 160 | 8 | A | € 750.000 | € 4.688 |
| St Jorislaan 10 Rochusbuurt | 158 | 7 | B | € 675.000 | € 4.272 |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | 7 | B | € 649.000 | € 4.160 |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.455 |
| Melsbroekhof 5 Tempel | 160 | 7 | C | € 598.000 | € 3.738 |