Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 154 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van 't Hof Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 houses in Den Haag met 107–200 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 3e percentiel (-21.6% t.o.v. mediaan van € 4.930/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 1.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 5365 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 424.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 1.2 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184211
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Johan de Witt Scholengroep — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Vlietkinderen — 0.88 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.96 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Reef — 0.3 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Balans — 0.99 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | (naamloos) — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Ypenburg — 0.32 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Gusto di Italb — 0.08 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 154 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.464 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.046 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~616 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schenklaan 12 Singels | 130 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Minckelersstraat 68 Noordpolderbuurt | 175 | D | € 550.000 |
+€ 47.250
3 stap(pen)
|
€ 597.250 | +€ 2.250 | |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | C | € 575.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 598.800 | +€ 3.800 | |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | A+ | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 5.000 | |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -10.000 | |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Buizerdlaan 25 Morgenweide | 130 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | A | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 20.000 | |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | C | € 599.500 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 624.100 | +€ 29.100 | |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 | |
| Plesmanlaan 55 Singels | 127 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | 5 | A | € 649.000 | € 4.507 |
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | 5 | A | € 649.000 | € 4.603 |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | 6 | A | € 600.000 | € 4.000 |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |
| Koolhovenlaan 40 Singels | 137 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.380 |
| Vlietpolderstraat 12 Rietbuurt | 136 | 5 | A+ | € 675.000 | € 4.963 |
| Stavangerstraat 92 Hoge Veld | 147 | 5 | A | € 750.000 | € 5.102 |
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | 5 | D | € 750.000 | € 5.357 |
| Waterbiesweg 34 Zonne Veld | 156 | 5 | A+ | € 800.000 | € 5.128 |
| Minckelersstraat 68 Noordpolderbuurt | 175 | 6 | D | € 550.000 | € 3.143 |
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | 6 | A | € 539.500 | € 4.056 |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.389 |