apartment · resale
Ringslang 79
1187BT Amstelveen · Bovenkerk · wijk Bovenkerk - Westwijk Noord · Amstelveen
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Forte Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 apartments in Amstelveen met 59–110 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+30.3% t.o.v. mediaan van € 5.825/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amstelveen
| Inwoners | 3.175 |
|---|---|
| Dichtheid | 4152 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 618.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03621101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Westwijzer — 0.16 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KinderRijk KDV Maalderij — 0.67 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Bovenkerk Westwijk — 0.41 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Amstelland — 3.02 km |
| OV-station | Amstelveen, Busstation — 2.31 km |
| Restaurant | Silversant — 0.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.079 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 135.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.190 per jaar (~€ 99/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.178 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~935 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~255 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amstelveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stadsplein 49 Stadshart | 96 | B | € 640.000 |
+€ 18.240
2 stap(pen)
|
€ 658.240 | +€ 13.240 | |
| Mauritslaan 6 Oranjebuurt | 101 | D | € 650.000 |
+€ 35.350
4 stap(pen)
|
€ 685.350 | +€ 40.350 | |
| Zeelandiahoeve 65 Theaterbuurt | 98 | C | € 550.000 |
+€ 27.440
3 stap(pen)
|
€ 577.440 | € -67.560 | |
| Eikenrodelaan 89 Randwijck Oost | 92 | C | € 550.000 |
+€ 25.760
3 stap(pen)
|
€ 575.760 | € -69.240 | |
| Vesuvius 19 In de Wolkenbuurt | 97 | C | € 550.000 |
+€ 22.795
3 stap(pen)
|
€ 572.795 | € -72.205 | |
| Laanhorn 2 Randwijck West | 76 | A | € 525.000 |
+€ 6.080
1 stap(pen)
|
€ 531.080 | € -113.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eikenrodelaan 89 Randwijck Oost | 92 | 3 | C | € 550.000 | € 5.978 |
| Luttickduin 112 Buitenplaatsenbuurt | 81 | 3 | A | € 500.000 | € 6.173 |
| Catharina van Clevepark 40 Randwijck Oost | 85 | 3 | A | € 485.000 | € 5.706 |
| Stadsplein 49 Stadshart | 96 | 3 | B | € 640.000 | € 6.667 |
| Zonnestein 123 Elsrijk Oost | 87 | 3 | D | € 475.000 | € 5.460 |
| Laanhorn 2 Randwijck West | 76 | 3 | A | € 525.000 | € 6.908 |
| Donau 122 Watercirkelbuurt | 97 | 3 | unknown | € 565.000 | € 5.825 |
| Vesuvius 19 In de Wolkenbuurt | 97 | 3 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Mauritslaan 6 Oranjebuurt | 101 | 4 | D | € 650.000 | € 6.436 |
| Zonnesteinhof 10 Elsrijk Oost | 77 | 3 | D | € 475.000 | € 6.169 |
| Zeelandiahoeve 65 Theaterbuurt | 98 | 3 | C | € 550.000 | € 5.612 |
| Pruimenlaan 104 Populierenbuurt | 80 | 4 | D | € 395.000 | € 4.938 |