house · resale
Spoorstraat Zuid 41
9602AA Hoogezand · Spoorstraat en Kieldiep · wijk Hoogezand-Zuid · Midden-Groningen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 173 m² |
| Perceel | 1401 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | RJ Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Midden-Groningen met 121–224 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.439/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Midden-Groningen
| Inwoners | 1.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 5168 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 172.000 deze listing +246% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19520201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Achtbaan — 0.07 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Punt West — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.07 km |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Hoogezand-Sappemeer — 0.57 km |
| OV-station | Martenshoek — 0.28 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Uchi Sushi — 0.45 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 173 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.768 per jaar (~€ 231/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.072 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2249 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~692 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Midden-Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kalkwijk 46 Kalkwijk-Zuid | 164 | E | € 515.000 |
+€ 54.120
4 stap(pen)
|
€ 569.120 | € -25.880 | |
| Borgercompagniesterstr 58 Compagniesterpark | 156 | F | € 595.000 |
+€ 57.720
5 stap(pen)
|
€ 652.720 | +€ 57.720 | |
| Burgemeester Bartelsstr 1 Oosterpark | 131 | C | € 475.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 501.200 | € -93.800 | |
| Veendijk 11 Zuidbroek | 160 | A | € 497.500 | +€ 0 | € 497.500 | € -97.500 | |
| Heiligelaan 86 Zuidbroek | 191 | B | € 465.000 |
+€ 21.010
1 stap(pen)
|
€ 486.010 | € -108.990 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kalkwijk 46 Kalkwijk-Zuid | 164 | 5 | E | € 515.000 | € 3.140 |
| Borgercompagniesterstr 58 Compagniesterpark | 156 | 6 | F | € 595.000 | € 3.814 |
| Veendijk 11 Zuidbroek | 160 | 4 | A | € 497.500 | € 3.109 |
| Heiligelaan 86 Zuidbroek | 191 | 5 | B | € 465.000 | € 2.435 |
| Sluisweg 40 Kiel-Windeweer | 179 | 6 | D | € 425.000 | € 2.374 |
| Burgemeester Bartelsstr 1 Oosterpark | 131 | 6 | C | € 475.000 | € 3.626 |
| Schoener 42 Meerwijck | 168 | 5 | A | € 950.000 | € 5.655 |
| De Veiling 21 De Vosholen-West | 220 | 4 | A | € 813.218 | € 3.696 |