apartment · resale
Nieuwravenstraat 6
3522RM Utrecht · Rivierenwijk · wijk Wijk 08 Zuidwest · Utrecht
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Keizer makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 57 apartments in Utrecht met 45–84 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+7.5% t.o.v. mediaan van € 6.442/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 9.155 |
|---|---|
| Dichtheid | 12813 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 487.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440812
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.34 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Waterpret — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Hwa Sheng — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | de Greev — 0.1 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Vaartsche Rijn — 0.48 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | WT Urban Cafe & Kitchen — 0.24 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 97.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.625 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.283 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~585 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 585 per jaar en 585 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Willem van Noortstraat 15 Tuinwijk-Oost | 61 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Plantage 131 2e Daalsebuurt en omgeving | 79 | A | € 449.500 | +€ 0 | € 449.500 | € -500 | |
| B.F. Suermanstraat 9 Tuinwijk-West | 61 | E | € 450.000 |
+€ 7.930
2 stap(pen)
|
€ 457.930 | +€ 7.930 | |
| Busken Huetstraat 8 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 60 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| Hendrika van Tussenbroekplantsoen 6 Halve Maan-Zuid | 57 | E | € 425.000 |
+€ 7.410
2 stap(pen)
|
€ 432.410 | € -17.590 | |
| Galvanistraat 16 Elinkwijk en omgeving | 73 | D | € 424.500 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 429.610 | € -20.390 | |
| Laan van Chartroise 102 Ondiep | 73 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Boekelaan 123 Tuindorp-Oost | 72 | D | € 415.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 420.040 | € -29.960 | |
| Sartreweg 90 Voordorp en Voorveldsepolder | 77 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -35.000 | |
| Loeff Berchmakerstraat 46 Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving | 70 | D | € 485.000 |
+€ 4.900
1 stap(pen)
|
€ 489.900 | +€ 39.900 | |
| Kneppelhoutstraat 20 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 64 | C | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 49.000 | |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kneppelhoutstraat 20 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 64 | 3 | C | € 499.000 | € 7.797 |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | 3 | C | € 395.000 | € 6.371 |
| Busken Huetstraat 8 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving | 60 | 3 | C | € 435.000 | € 7.250 |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | 3 | A | € 375.000 | € 5.515 |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | 3 | D | € 375.000 | € 6.148 |
| Boterstraat 10 Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving | 69 | 3 | B | € 525.000 | € 7.609 |
| Boekelaan 123 Tuindorp-Oost | 72 | 3 | D | € 415.000 | € 5.764 |
| Burgemeester Norbruislaan 368 Zuilen-Noord | 63 | 3 | C | € 350.000 | € 5.556 |
| Willem van Noortstraat 15 Tuinwijk-Oost | 61 | 2 | C | € 450.000 | € 7.377 |
| B.F. Suermanstraat 9 Tuinwijk-West | 61 | 2 | E | € 450.000 | € 7.377 |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | 2 | A | € 400.000 | € 6.349 |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | 3 | E | € 350.000 | € 5.147 |