Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 62 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Zuidstad Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 96 apartments in Rotterdam met 43–80 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 5e percentiel (-32.7% t.o.v. mediaan van € 5.393/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Slotboomstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Slotboomstraat 10 | 81 | B | € 274.500 | € 3.389 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 13.860 |
|---|---|
| Dichtheid | 10789 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 244.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991574
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Wilhelminaschool — 0.14 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kiddoozz — 0.38 km |
| Supermarkt | Boon's Markt — 0.51 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Bavo Europoort | PsyQ | Indigo | Lucertis | i-psy | Ster-MDC — 1.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 1.77 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Zuidplein — 1.4 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Shanghai — 0.23 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.074 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 48.913 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 62 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.550 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.203 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1364 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 558 per jaar en 558 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | F | € 215.000 |
+€ 10.710
3 stap(pen)
|
€ 225.710 | +€ 710 | |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | C | € 235.000 | +€ 0 | € 235.000 | +€ 10.000 | |
| Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk | 60 | G | € 225.000 |
+€ 12.000
4 stap(pen)
|
€ 237.000 | +€ 12.000 | |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | E | € 235.000 |
+€ 8.190
2 stap(pen)
|
€ 243.190 | +€ 18.190 | |
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | D | € 239.000 |
+€ 4.760
1 stap(pen)
|
€ 243.760 | +€ 18.760 | |
| Parallelstraat 6 Overschie | 48 | E | € 200.000 |
+€ 6.240
2 stap(pen)
|
€ 206.240 | € -18.760 | |
| Kobelaan 374 Oosterflank | 48 | C | € 245.000 | +€ 0 | € 245.000 | +€ 20.000 | |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | +€ 25.000 | |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | G | € 235.000 |
+€ 15.600
4 stap(pen)
|
€ 250.600 | +€ 25.600 | |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 10.710
3 stap(pen)
|
€ 255.710 | +€ 30.710 | |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | B | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk | 60 | 2 | G | € 225.000 | € 3.750 |
| Tholenstraat 132 Pendrecht | 63 | 3 | F | € 215.000 | € 3.413 |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | 3 | E | € 235.000 | € 3.730 |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | 3 | F | € 245.000 | € 3.889 |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | 3 | G | € 259.000 | € 4.246 |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | 3 | B | € 260.000 | € 4.262 |
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | 3 | D | € 239.000 | € 3.515 |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | 2 | C | € 235.000 | € 4.434 |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | 3 | G | € 275.000 | € 4.297 |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | 2 | C | € 299.000 | € 4.983 |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | 3 | E | € 259.500 | € 3.761 |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | 3 | D | € 265.000 | € 4.818 |