Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 160 m² |
| Perceel | 199 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Melenberg Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 houses in Emmen met 112–208 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-15.7% t.o.v. mediaan van € 2.966/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 6.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 3515 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 210.000 deze listing +90% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01144200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Groen van Prinsterer — 0.17 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.09 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 1.9 km |
| OV-station | Station — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Thai Emmen — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 160 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.123 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2080 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~640 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beekpunge 41 Schoonebeek | 112 | A | € 399.500 | +€ 0 | € 399.500 | € -500 | |
| Staartmees 21 Rietlanden | 138 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -11.000 | |
| Meridiaan 19 Klazienaveen-Noord | 128 | E | € 345.000 |
+€ 42.240
4 stap(pen)
|
€ 387.240 | € -12.760 | |
| Deverbrink 49 Bargeres | 113 | D | € 350.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 380.510 | € -19.490 | |
| De Doeze 77 Klazienaveen-Zuid | 137 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 25.000 | |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | C | € 339.500 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 366.300 | € -33.700 | |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | B | € 425.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 440.400 | +€ 40.400 | |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -50.000 | |
| Mercuriusbaan 25 Klazienaveen-Noord | 121 | C | € 325.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 349.200 | € -50.800 | |
| Pimpelmees 16 Rietlanden | 119 | B | € 335.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 348.090 | € -51.910 | |
| Anker 98 Klazienaveen-Zuid | 121 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Citroenvlinder 12 Barger-Oosterveld | 168 | 6 | A | € 495.000 | € 2.946 |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | 5 | B | € 425.000 | € 3.036 |
| Staartmees 21 Rietlanden | 138 | 5 | A | € 389.000 | € 2.819 |
| Slenerbrink 167 Bargeres | 147 | 6 | C | € 275.000 | € 1.871 |
| De Doeze 77 Klazienaveen-Zuid | 137 | 5 | A | € 425.000 | € 3.102 |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | 6 | C | € 525.000 | € 2.966 |
| Kuipstraat 4 Klazienaveen-Zuid | 165 | 6 | A | € 550.000 | € 3.333 |
| Duitslandlaan 13 Schoonebeek | 174 | 6 | A++ | € 539.500 | € 3.101 |
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | 6 | A++ | € 549.500 | € 3.213 |
| Oeverzwaluw 23 Rietlanden | 134 | 5 | C | € 339.500 | € 2.534 |
| Ratelaar 57 Schoonebeek | 133 | 5 | A | € 350.000 | € 2.632 |
| Vledders 24 Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge | 134 | 5 | C | € 485.000 | € 3.619 |