Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Perceel | 100 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Drieman Garantiemakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Leiden met 65–120 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 5.645/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 6.185 |
|---|---|
| Dichtheid | 9453 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +56% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Springplank — 0.24 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kind in Beeld — 0.19 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Singel Huisartsen — 0.37 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Ziekenhuis Leiden — 2.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.88 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New China City — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.325 per jaar (~€ 194/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.700 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2046 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~837 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 837 per jaar en 837 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Utrechtse Jaagpad 114 Meerburg | 91 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | E | € 525.000 |
+€ 13.000
2 stap(pen)
|
€ 538.000 | +€ 13.000 | |
| Coornhertstraat 39 Lage Mors | 89 | E | € 500.000 |
+€ 11.570
2 stap(pen)
|
€ 511.570 | € -13.430 | |
| Zijdevlinder 6 Zijlwijk-Noord | 115 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 20.000 | |
| Vestestraat 25 Pancras-Oost | 85 | D | € 499.000 |
+€ 5.950
1 stap(pen)
|
€ 504.950 | € -20.050 | |
| Staringkade 44 Haagweg-Noord | 83 | C | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 24.000 | |
| Nassaustraat 20 Noorderkwartier | 93 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -75.000 | |
| Ten Katestraat 13 Haagweg-Noord | 83 | C | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -75.000 | |
| Decimastraat 35 De Kooi | 111 | D | € 600.000 |
+€ 7.770
1 stap(pen)
|
€ 607.770 | +€ 82.770 | |
| Bloemstraat 26 De Kooi | 76 | E | € 425.000 |
+€ 9.880
2 stap(pen)
|
€ 434.880 | € -90.120 | |
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | F | € 600.000 |
+€ 15.810
3 stap(pen)
|
€ 615.810 | +€ 90.810 | |
| De Wetstraat 14 Transvaalbuurt | 93 | B | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Coornhertstraat 39 Lage Mors | 89 | 4 | E | € 500.000 | € 5.618 |
| Nassaustraat 20 Noorderkwartier | 93 | 4 | C | € 450.000 | € 4.839 |
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | 4 | F | € 600.000 | € 6.452 |
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | 4 | E | € 525.000 | € 5.250 |
| Vestestraat 25 Pancras-Oost | 85 | 4 | D | € 499.000 | € 5.871 |
| De Wetstraat 14 Transvaalbuurt | 93 | 4 | B | € 625.000 | € 6.720 |
| Utrechtse Jaagpad 114 Meerburg | 91 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.769 |
| Ten Katestraat 13 Haagweg-Noord | 83 | 4 | C | € 450.000 | € 5.422 |
| Staringkade 44 Haagweg-Noord | 83 | 5 | C | € 549.000 | € 6.614 |
| Decimastraat 35 De Kooi | 111 | 4 | D | € 600.000 | € 5.405 |
| Bloemstraat 26 De Kooi | 76 | 3 | E | € 425.000 | € 5.592 |
| Bakhuis Roozenboomstraat 22 Professorenwijk-West | 111 | 4 | D | € 675.000 | € 6.081 |