apartment · resale
Bolestein 496
1081EH Amsterdam · Buitenveldert-Zuidwest · wijk Buitenveldert-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 45 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | iQ Makelaars Groot-Amsterdam (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 119 apartments in Amsterdam met 31–58 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-2.2% t.o.v. mediaan van € 9.091/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bolestein
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bolestein 238 | 92 | C | € 575.000 | € 6.250 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.530 |
|---|---|
| Dichtheid | 6473 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 581.000 deze listing -31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KQ05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.32 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV Bambini — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.2 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek — 1.2 km |
| Huisartsenpraktijk | MRI Centrum Amsterdam — 0.68 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.1 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amstelveenseweg — 1.52 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Boss Kitchen — 0.32 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.957 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 45 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.125 per jaar (~€ 94/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.004 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~990 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~405 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 405 per jaar en 405 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Baarsjesweg 271 Paramariboplein e.o. | 49 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Albert Luthulistraat 23 Transvaalbuurt-West | 49 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Van Hogendorpstraat 92 Fannius Scholtenbuurt | 44 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | D | € 395.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 398.150 | € -1.850 | |
| Van Spilbergenstraat 81 Orteliusbuurt-Zuid | 49 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -5.000 | |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | E | € 400.000 |
+€ 6.630
2 stap(pen)
|
€ 406.630 | +€ 6.630 | |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | A+++ | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -11.000 | |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | D | € 385.000 |
+€ 3.150
1 stap(pen)
|
€ 388.150 | € -11.850 | |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 | |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | B | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 15.000 | |
| Djambistraat 23 Timorpleinbuurt-Noord | 46 | C | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Houweningenstraat 72 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 45 | 2 | D | € 395.000 | € 8.778 |
| Kinkerstraat 278 Bellamybuurt-Zuid | 45 | 2 | D | € 385.000 | € 8.556 |
| Dick Greinerstraat 30 Architectenbuurt | 44 | 2 | B | € 400.000 | € 9.091 |
| Rietwijkerstraat 74 Aalsmeerwegbuurt-West | 45 | 2 | B | € 425.000 | € 9.444 |
| Jacob van Lennepstraat 259 Borgerbuurt | 44 | 2 | C | € 425.000 | € 9.659 |
| Tweede Weteringdwarsstraat 44 Weteringbuurt | 45 | 2 | C | € 435.000 | € 9.667 |
| Fort Ronduitstraat 19 Vechtrijk | 47 | 2 | A+++ | € 389.000 | € 8.277 |
| Werfkade 83 NDSM terrein | 47 | 2 | A++ | € 385.000 | € 8.191 |
| Buitenzagerij 11 IJplein e.o. | 43 | 2 | B | € 375.000 | € 8.721 |
| Van Ostadestraat 392 Willibrordusbuurt | 43 | 2 | C | € 425.000 | € 9.884 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 42 | 2 | C | € 375.000 | € 8.929 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |