Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Perceel | 144 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | inter immo Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Almere met 61–114 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.6% t.o.v. mediaan van € 4.348/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 8776 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00345101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Buitenhout College — 0.26 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Maya kinderopvang — 0.98 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheken Almere Buiten — 0.72 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Compagnie — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Oostvaarders — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mallika — 0.24 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.056 per jaar (~€ 88/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.926 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~792 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~176 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caviastraat 12 Faunabuurt Noord | 85 | A | € 375.000 |
+€ 15.300
2 stap(pen)
|
€ 390.300 | +€ 5.300 | |
| Leerdampad 54 Stedenwijk Midden-west | 100 | A+ | € 385.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 395.000 | +€ 10.000 | |
| Zeistpad 42 Stedenwijk Midden-west | 114 | A | € 375.000 |
+€ 20.520
2 stap(pen)
|
€ 395.520 | +€ 10.520 | |
| De Stripmaker 28 Stripheldenbuurt Oost | 75 | A+++ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 15.000 | |
| Oltman Thomsenstraat 57 Verzetswijk West | 103 | A | € 390.000 |
+€ 18.540
2 stap(pen)
|
€ 408.540 | +€ 23.540 | |
| Terschellingstraat 71 Eilandenbuurt Noord | 92 | A+ | € 400.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 409.200 | +€ 24.200 | |
| Palingweg 78 Waterwijk Oost | 81 | C | € 325.000 |
+€ 30.780
4 stap(pen)
|
€ 355.780 | € -29.220 | |
| Mantegnaplantsoen 16 Tussen de Vaarten Z.- Zuidoost | 85 | A | € 400.000 |
+€ 15.300
2 stap(pen)
|
€ 415.300 | +€ 30.300 | |
| S. van Ravesteynstraat 19 Bouwmeesterbuurt Oost | 96 | B | € 390.000 |
+€ 27.840
3 stap(pen)
|
€ 417.840 | +€ 32.840 | |
| Paulus Potterstraat 92 Tussen de Vaarten N.- Oost | 109 | A | € 400.000 |
+€ 19.620
2 stap(pen)
|
€ 419.620 | +€ 34.620 | |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | B | € 400.000 |
+€ 25.810
3 stap(pen)
|
€ 425.810 | +€ 40.810 | |
| Isadora Duncanweg 55 Danswijk Zuidoost | 94 | A | € 414.500 |
+€ 16.920
2 stap(pen)
|
€ 431.420 | +€ 46.420 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Caviastraat 12 Faunabuurt Noord | 85 | 4 | A | € 375.000 | € 4.412 |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | 4 | A++++ | € 465.000 | € 5.345 |
| Mantegnaplantsoen 16 Tussen de Vaarten Z.- Zuidoost | 85 | 3 | A | € 400.000 | € 4.706 |
| Terschellingstraat 71 Eilandenbuurt Noord | 92 | 3 | A+ | € 400.000 | € 4.348 |
| Isadora Duncanweg 55 Danswijk Zuidoost | 94 | 5 | A | € 414.500 | € 4.410 |
| S. van Ravesteynstraat 19 Bouwmeesterbuurt Oost | 96 | 5 | B | € 390.000 | € 4.062 |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | 4 | A+ | € 485.000 | € 5.160 |
| Palingweg 78 Waterwijk Oost | 81 | 3 | C | € 325.000 | € 4.012 |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | 4 | A | € 435.000 | € 4.307 |
| Leerdampad 54 Stedenwijk Midden-west | 100 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.850 |
| Wijtingstraat 8 Waterwijk Noord | 100 | 5 | B | € 415.000 | € 4.150 |