apartment · resale
Vrolikstraat 294
1092VA Amsterdam · Oosterparkbuurt-Zuidoost · wijk Oosterparkbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 54 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | IB Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 184 apartments in Amsterdam met 37–70 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+15.7% t.o.v. mediaan van € 8.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.605 |
|---|---|
| Dichtheid | 22864 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 564.000 deze listing -3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MC04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Metis Montessori Lyceum — 0.05 km · 41 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Voorschool en Kinderdagverblijf Oase — 0.67 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 44 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Linnaeus apotheek — 0.17 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Oost — 0.13 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.72 km |
| OV-station | Amsterdam Muiderpoort — 0.46 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mister Chen Cha House — 0.12 km · 115 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 118.478 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 54 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.350 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.714 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1188 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~486 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 486 per jaar en 486 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Curaçaostraat 122 Postjeskade e.o. | 59 | D | € 545.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 549.130 | +€ 4.130 | |
| Roetersstraat 152 Sarphatistrook | 59 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Leiduinstraat 35 Westlandgrachtbuurt | 55 | F | € 525.000 |
+€ 9.350
3 stap(pen)
|
€ 534.350 | € -10.650 | |
| Oude-IJselstraat 26 IJselbuurt-West | 57 | D | € 525.000 |
+€ 3.990
1 stap(pen)
|
€ 528.990 | € -16.010 | |
| Achillesstraat 109 Van Tuyllbuurt | 53 | D | € 525.000 |
+€ 3.710
1 stap(pen)
|
€ 528.710 | € -16.290 | |
| Bilderdijkstraat 72 Da Costabuurt-Noord | 60 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -20.000 | |
| Jacob van Lennepkade 228 Borgerbuurt | 57 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -20.000 | |
| Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West | 55 | B | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | € -35.000 | |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | E | € 500.000 |
+€ 7.800
2 stap(pen)
|
€ 507.800 | € -37.200 | |
| Staringstraat 10 Cremerbuurt-West | 55 | F | € 495.000 |
+€ 9.350
3 stap(pen)
|
€ 504.350 | € -40.650 | |
| Tweede Schinkelstraat 51 Schinkelbuurt-Noord | 57 | B | € 500.051 | +€ 0 | € 500.051 | € -44.949 | |
| Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt | 54 | C | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Leiduinstraat 35 Westlandgrachtbuurt | 55 | 3 | F | € 525.000 | € 9.545 |
| Achillesstraat 109 Van Tuyllbuurt | 53 | 3 | D | € 525.000 | € 9.906 |
| Westlandgracht 195 Aalsmeerwegbuurt-West | 55 | 3 | B | € 510.000 | € 9.273 |
| Des Présstraat 18 Bertelmanpleinbuurt | 54 | 3 | C | € 500.000 | € 9.259 |
| Derde Schinkelstraat 2 Schinkelbuurt-Noord | 55 | 3 | C | € 500.000 | € 9.091 |
| Juliana van Stolbergstraat 49 Landlust-Noord | 55 | 3 | A | € 500.000 | € 9.091 |
| Baffinstraat 35 Balboaplein e.o. | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Van Hogendorpstraat 137 Fannius Scholtenbuurt | 55 | 3 | B | € 500.000 | € 9.091 |
| Westlandgracht 179 Aalsmeerwegbuurt-West | 54 | 3 | C | € 495.000 | € 9.167 |
| Oude-IJselstraat 26 IJselbuurt-West | 57 | 3 | D | € 525.000 | € 9.211 |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | 3 | D | € 475.000 | € 8.636 |
| Wamberg 49 Buitenveldert-Zuidoost | 57 | 3 | B | € 500.000 | € 8.772 |