apartment · resale
Leen Jongewaardkade 7
1031HS Amsterdam · Buiksloterham-Zuid · wijk Noordelijke IJ-oevers-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 145 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VLIEG Makelaars Amsterdam OG (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 104 apartments in Amsterdam met 101–188 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+9.5% t.o.v. mediaan van € 8.186/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Leen Jongewaardkade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Leen Jongewaardkade 65 | 231 | A+ | € 2.290.000 | € 9.913 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.995 |
|---|---|
| Dichtheid | 5512 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 610.000 deze listing +113% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NB04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | DKC De IJsbreker — 0.38 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV / BSO Tinteltuin — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Genco — 0.83 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt Buiksloterham — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buiksloterham — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 1.85 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noorderpark — 1.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pelusa — 0.11 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 6.206 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 276.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 145 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.740 per jaar (~€ 145/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 6.351 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1305 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~290 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | C | € 1.249.000 |
+€ 52.440
4 stap(pen)
|
€ 1.301.440 | +€ 1.440 | |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | A++ | € 1.290.000 | +€ 0 | € 1.290.000 | € -10.000 | |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | A | € 1.285.000 |
+€ 28.260
2 stap(pen)
|
€ 1.313.260 | +€ 13.260 | |
| Sarphatistraat 568 Alexanderplein e.o. | 129 | A | € 1.300.000 |
+€ 23.220
2 stap(pen)
|
€ 1.323.220 | +€ 23.220 | |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | G | € 1.250.000 |
+€ 99.760
8 stap(pen)
|
€ 1.349.760 | +€ 49.760 | |
| Van Breestraat 185 Cornelis Schuytbuurt | 122 | D | € 1.295.000 |
+€ 54.900
5 stap(pen)
|
€ 1.349.900 | +€ 49.900 | |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | A | € 1.325.000 |
+€ 27.540
2 stap(pen)
|
€ 1.352.540 | +€ 52.540 | |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | A+ | € 1.350.000 |
+€ 13.900
1 stap(pen)
|
€ 1.363.900 | +€ 63.900 | |
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | C | € 1.175.000 |
+€ 42.940
4 stap(pen)
|
€ 1.217.940 | € -82.060 | |
| Valeriusstraat 143 Valeriusbuurt-Oost | 118 | D | € 1.150.000 |
+€ 53.100
5 stap(pen)
|
€ 1.203.100 | € -96.900 | |
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | B | € 1.150.000 |
+€ 48.140
3 stap(pen)
|
€ 1.198.140 | € -101.860 | |
| Admiraal De Ruijterweg 243 Erasmusparkbuurt-Oost | 165 | B | € 1.150.000 |
+€ 47.850
3 stap(pen)
|
€ 1.197.850 | € -102.150 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | 4 | A+ | € 1.095.000 | € 7.204 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | 5 | A+ | € 1.350.000 | € 9.712 |
| Archimedesplantsoen 35 Middenmeer-Zuid | 131 | 4 | A | € 1.450.000 | € 11.069 |
| Johannes Verhulststraat 224 Valeriusbuurt-Oost | 138 | 5 | C | € 1.400.000 | € 10.145 |
| Gerrit van der Veenstraat 66 Beethovenbuurt | 137 | 5 | C | € 1.375.000 | € 10.036 |
| Hestiastraat 65 Olympisch Stadion e.o. | 141 | 3 | B | € 1.450.000 | € 10.284 |
| Ton de Leeuwstraat 46 Oosterdokseiland | 126 | 4 | A++ | € 1.290.000 | € 10.238 |
| Amstelveenseweg 970 Buitenveldert-Zuidwest | 163 | 4 | A | € 1.450.000 | € 8.896 |