Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Perceel | 162 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schinkel de Weerd Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Middelburg met 68–127 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-1.6% t.o.v. mediaan van € 3.723/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Middelburg (Z.)
| Inwoners | 1.980 |
|---|---|
| Dichtheid | 8357 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 291.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06873041
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS Cypressenhof — 0.4 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Boemerang — 0.82 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.53 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Welsinge — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Nieuw Zuid — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Admiraal De Ruyter Ziekenhuis — 4.75 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.714 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.845 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1274 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~392 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Middelburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | B | € 349.900 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 363.210 | +€ 4.210 | |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | C | € 349.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 368.400 | +€ 9.400 | |
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | C | € 350.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | +€ 9.800 | |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | D | € 325.000 |
+€ 21.330
3 stap(pen)
|
€ 346.330 | € -12.670 | |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | C | € 349.500 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 371.700 | +€ 12.700 | |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 16.000 | |
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | B | € 325.000 |
+€ 8.690
1 stap(pen)
|
€ 333.690 | € -25.310 | |
| Europalaan 24 Griffioen I | 123 | B | € 375.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 388.530 | +€ 29.530 | |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -30.000 | |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | A | € 390.000 | +€ 0 | € 390.000 | +€ 31.000 | |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | A | € 319.500 | +€ 0 | € 319.500 | € -39.500 | |
| Penninghoeksingel 15 Stadhuis | 71 | E | € 285.000 |
+€ 23.430
4 stap(pen)
|
€ 308.430 | € -50.570 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nachtegaalstraat 19 't Zand | 94 | 4 | C | € 350.000 | € 3.723 |
| Elvis Presleystraat 29 Mortiere I | 101 | 4 | A | € 390.000 | € 3.861 |
| Oostkerkstraat 3 Abdij | 97 | 3 | C | € 349.000 | € 3.598 |
| John Lennonplein 21 Mortiere I | 99 | 3 | A | € 375.000 | € 3.788 |
| Omloop 45 Reijershove | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Arnelaan 35 Stromenwijk | 93 | 4 | C | € 289.000 | € 3.108 |
| Noordweg 65 Seislaan | 93 | 3 | F | € 379.000 | € 4.075 |
| Duunmede 14 Dauwendaele II | 111 | 4 | C | € 349.500 | € 3.149 |
| Prins Mauritsstraat 1 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | B | € 325.000 | € 4.114 |
| Jacob Catsstraat 2 Nieuw Middelburg | 79 | 4 | D | € 325.000 | € 4.114 |
| Oranje Nassaustraat 33 Poldertje | 115 | 5 | A | € 319.500 | € 2.778 |
| Huybregt de Hasestraat 2 Magistraatwijk I | 121 | 5 | B | € 349.900 | € 2.892 |