apartment · resale
Heeswijkstraat 41
2275EB Voorburg · Voorburg West zuid · wijk Voorburg West / Park Leeuwenbergh · Leidschendam-Voorburg
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 apartments in Leidschendam-Voorburg met 59–110 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+40.4% t.o.v. mediaan van € 4.609/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Heeswijkstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Heeswijkstraat 66 | 93 | C | € 425.000 | € 4.570 |
Buurt in cijfers — Leidschendam-Voorburg
| Inwoners | 2.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 5158 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 660.000 deze listing -17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 17% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19161200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | RKBS Pius X — 0.09 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.47 km |
| Supermarkt | Superbinck — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Huygens Apotheek — 1.0 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Forum Huisartsen — 0.14 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | (naamloos) — 2.53 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorburg — 0.64 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Villa La Ruche — 0.17 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.190 per jaar (~€ 99/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.725 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~935 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~255 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leidschendam-Voorburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Catsstraat 93 Bovenveen zuid | 99 | C | € 489.000 |
+€ 27.720
3 stap(pen)
|
€ 516.720 | € -33.280 | |
| Guido Gezellestraat 235 Voorburg Midden midden | 97 | B | € 485.000 |
+€ 18.430
2 stap(pen)
|
€ 503.430 | € -46.570 | |
| Dokter Van Ledestraat 25 Klein Plaspoelpolder | 92 | A | € 450.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 457.360 | € -92.640 | |
| van Naeltwijckstraat 26 Voorburg Noord noord | 73 | B | € 435.000 |
+€ 13.870
2 stap(pen)
|
€ 448.870 | € -101.130 | |
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | C | € 425.000 |
+€ 20.440
3 stap(pen)
|
€ 445.440 | € -104.560 | |
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | D | € 415.000 |
+€ 28.700
4 stap(pen)
|
€ 443.700 | € -106.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | 4 | D | € 415.000 | € 5.061 |
| Dokter Van Ledestraat 25 Klein Plaspoelpolder | 92 | 3 | A | € 450.000 | € 4.891 |
| van Naeltwijckstraat 26 Voorburg Noord noord | 73 | 4 | B | € 435.000 | € 5.959 |
| Guido Gezellestraat 235 Voorburg Midden midden | 97 | 3 | B | € 485.000 | € 5.000 |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |
| Jacob Catsstraat 93 Bovenveen zuid | 99 | 5 | C | € 489.000 | € 4.939 |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | 3 | C | € 365.000 | € 4.506 |
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | 3 | C | € 425.000 | € 5.822 |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | 3 | E | € 350.000 | € 4.375 |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | 3 | C | € 369.000 | € 4.855 |
| van Leeuwenstraat 85 Bovenveen midden | 77 | 3 | C | € 325.000 | € 4.221 |
| van Gaesbekestraat 57 Voorburg Noord noord | 72 | 4 | B | € 325.000 | € 4.514 |