apartment · resale
Woestduinstraat 77
1058TC Amsterdam · Westlandgrachtbuurt · wijk Hoofddorppleinbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 65 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Centraal Makelaardij Haarlem B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 236 apartments in Amsterdam met 45–84 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-10.0% t.o.v. mediaan van € 8.462/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 22589 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KA01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bockesprong — 0.27 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Relmuis — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.36 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schinkel Apotheek — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 0.86 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 63 Degrees Foodbar — 0.08 km · 63 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 107.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 65 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.625 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.498 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~585 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 585 per jaar en 585 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Nieuwpoortstraat 86 Bedrijventerrein Landlust | 61 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | C | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 5.000 | |
| De Clercqstraat 7 Da Costabuurt-Noord | 63 | D | € 500.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 504.410 | +€ 9.410 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | E | € 500.000 |
+€ 7.800
2 stap(pen)
|
€ 507.800 | +€ 12.800 | |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | D | € 475.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 479.690 | € -15.310 | |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 4.550
1 stap(pen)
|
€ 479.550 | € -15.450 | |
| Vespuccistraat 86 John Franklinbuurt | 58 | D | € 475.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 479.060 | € -15.940 | |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | C | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -16.000 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | 3 | C | € 475.000 | € 7.422 |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | 3 | C | € 495.000 | € 7.857 |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | 3 | C | € 525.000 | € 8.333 |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | 3 | F | € 450.000 | € 6.818 |
| Trimurtistraat 32 Centrumeiland | 63 | 3 | A+++ | € 450.000 | € 7.143 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |
| Helmholtzstraat 81 Middenmeer-Zuid | 64 | 3 | C | € 550.000 | € 8.594 |
| Admiraal De Ruijterweg 315 Erasmusparkbuurt-Oost | 69 | 3 | C | € 500.000 | € 7.246 |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | 3 | B | € 485.000 | € 7.951 |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | 3 | E | € 500.000 | € 8.333 |