house · resale
Reygershöftehoek 62
7546KC Enschede · Helmerhoek-Noord · wijk Wijk 06 Enschede-Zuid · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 227 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonaccent Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 59 houses in Enschede met 92–171 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+11.9% t.o.v. mediaan van € 3.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 3.770 |
|---|---|
| Dichtheid | 3738 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 353.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530607
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Sterrenborgh — 0.2 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Helmerhoek — 0.23 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Helmerhoek — 0.18 km |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 3.43 km |
| Restaurant | De Helmer — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.848 per jaar (~€ 154/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.536 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1452 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~396 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | B | € 475.000 |
+€ 27.740
2 stap(pen)
|
€ 502.740 | +€ 3.740 | |
| Keteldiepstraat 68 Deppenbroek | 159 | A | € 499.000 |
+€ 12.720
1 stap(pen)
|
€ 511.720 | +€ 12.720 | |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 26.000 | |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | A | € 515.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 525.960 | +€ 26.960 | |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | D | € 485.000 |
+€ 45.150
4 stap(pen)
|
€ 530.150 | +€ 31.150 | |
| Sint Janstraat 30 Boswinkel-De Braker | 121 | A+++ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 36.000 | |
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | F | € 475.000 |
+€ 60.300
6 stap(pen)
|
€ 535.300 | +€ 36.300 | |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | A | € 450.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 460.560 | € -38.440 | |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | C | € 425.000 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 459.440 | € -39.560 | |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | A | € 448.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 457.920 | € -41.080 | |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | E | € 500.000 |
+€ 47.970
5 stap(pen)
|
€ 547.970 | +€ 48.970 | |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | A | € 539.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 549.800 | +€ 50.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | 6 | F | € 475.000 | € 3.545 |
| Gonny Mensinkstraat 10 Veldkamp-Getfert-West | 135 | 6 | A++ | € 550.000 | € 4.074 |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | 5 | A | € 515.000 | € 3.759 |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | 5 | A | € 539.000 | € 3.993 |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | 5 | A | € 450.000 | € 3.409 |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | 6 | E | € 500.000 | € 4.274 |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | 5 | A | € 448.000 | € 3.613 |
| Sint Janstraat 30 Boswinkel-De Braker | 121 | 5 | A+++ | € 535.000 | € 4.421 |