Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 191 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Janssen Steijlen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Veldhoven met 81–150 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+14.2% t.o.v. mediaan van € 4.371/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veldhoven
| Inwoners | 5.480 |
|---|---|
| Dichtheid | 1525 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 518.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08610000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Op Dreef — 0.33 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega Apotheek de Locht — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 1.96 km |
| Restaurant | Lis Foods & Goods — 0.09 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.764 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 123.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.919 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Veldhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | B | € 550.000 |
+€ 16.170
1 stap(pen)
|
€ 566.170 | € -12.830 | |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | C | € 539.500 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 565.100 | € -13.900 | |
| Zittardsestraat 61 Oerle | 139 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 16.000 | |
| Buizerd 134 De Kelen | 110 | B | € 550.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 562.100 | € -16.900 | |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | C | € 525.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 551.200 | € -27.800 | |
| Hertgang 138 De Kelen | 145 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -30.000 | |
| Hertgang 15 De Kelen | 108 | B | € 529.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 540.880 | € -38.120 | |
| Mispelbeek 16 Cobbeek en Centrum | 135 | C | € 515.000 |
+€ 20.925
2 stap(pen)
|
€ 535.925 | € -43.075 | |
| Stropersberg 5 Heikant-West | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | +€ 60.630 | |
| Torenvalk 11 De Kelen | 101 | B | € 500.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 511.110 | € -67.890 | |
| Brouwershei 56 Heikant-Oost | 109 | C | € 489.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 510.800 | € -68.200 | |
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | D | € 470.000 |
+€ 29.700
3 stap(pen)
|
€ 499.700 | € -79.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Scheldehof 12 Veldhoven | 110 | 5 | D | € 470.000 | € 4.273 |
| Bovenhei 65 Heikant-Oost | 123 | 5 | A | € 475.000 | € 3.862 |
| Kometenlaan 43 Zonderwijk | 128 | 5 | C | € 539.500 | € 4.215 |
| Buizerd 134 De Kelen | 110 | 4 | B | € 550.000 | € 5.000 |
| Kometenlaan 41 Zonderwijk | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Hertgang 15 De Kelen | 108 | 4 | B | € 529.000 | € 4.898 |
| Frederik Hendrikstraat 2 Zeelst | 131 | 5 | C | € 525.000 | € 4.008 |
| Brouwershei 56 Heikant-Oost | 109 | 4 | C | € 489.000 | € 4.486 |
| Veldacker 30 Verspreide huizen Zittard | 131 | 5 | A++++ | € 675.000 | € 5.153 |
| Fret 34 De Kelen | 102 | 5 | B | € 465.000 | € 4.559 |
| Middelhei 86 Heikant-Oost | 129 | 6 | B | € 650.000 | € 5.039 |
| Torenvalk 11 De Kelen | 101 | 6 | B | € 500.000 | € 4.950 |