Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 175 m² |
| Perceel | 151 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alberti Garantiemakelaars BV (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Eindhoven met 122–227 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+18.6% t.o.v. mediaan van € 4.455/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 2574 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 679.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726250
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Strijp Dorp — 0.53 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.66 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Strijp — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Strijp — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gezondheidscentrum De Grote Beek — 2.01 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Strijp-S — 0.82 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het restaurant van Piet Hein Eek — 0.06 km · 20 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.416 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 192.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 175 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.562 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1225 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~175 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grasperk 26 Grasrijk | 175 | A | € 829.000 |
+€ 52.500
3 stap(pen)
|
€ 881.500 | € -43.500 | |
| Grassijsje 11 Grasrijk | 173 | A | € 925.000 |
+€ 51.900
3 stap(pen)
|
€ 976.900 | +€ 51.900 | |
| 't Hofke 91 't Hofke | 174 | B | € 795.000 |
+€ 71.340
4 stap(pen)
|
€ 866.340 | € -58.660 | |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | C | € 775.000 |
+€ 80.000
5 stap(pen)
|
€ 855.000 | € -70.000 | |
| St Jorislaan 46 Rochusbuurt | 163 | A | € 775.000 |
+€ 48.900
3 stap(pen)
|
€ 823.900 | € -101.100 | |
| Ministerlaan 45 Koudenhoven | 204 | C | € 975.000 |
+€ 102.000
5 stap(pen)
|
€ 1.077.000 | +€ 152.000 | |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | A+ | € 725.000 |
+€ 31.020
2 stap(pen)
|
€ 756.020 | € -168.980 | |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | A | € 709.000 |
+€ 46.200
3 stap(pen)
|
€ 755.200 | € -169.800 | |
| Arieslaan 5 Luytelaer | 205 | C | € 650.000 |
+€ 102.500
5 stap(pen)
|
€ 752.500 | € -172.500 | |
| Gabriël Metsulaan 9 Irisbuurt | 142 | B | € 685.000 |
+€ 58.220
4 stap(pen)
|
€ 743.220 | € -181.780 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Grassijsje 11 Grasrijk | 173 | 6 | A | € 925.000 | € 5.347 |
| St Jorislaan 46 Rochusbuurt | 163 | 5 | A | € 775.000 | € 4.755 |
| Grasperk 26 Grasrijk | 175 | 6 | A | € 829.000 | € 4.737 |
| 't Hofke 91 't Hofke | 174 | 6 | B | € 795.000 | € 4.569 |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | 6 | C | € 775.000 | € 4.844 |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | 5 | A | € 709.000 | € 4.604 |
| Zandkever 10 Zandrijk | 156 | 5 | A | € 665.000 | € 4.263 |
| Lavendelplein 120 Kruidenbuurt | 156 | 6 | A++++ | € 695.000 | € 4.455 |
| Ministerlaan 45 Koudenhoven | 204 | 6 | C | € 975.000 | € 4.779 |
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |