house · resale
Sparresholm 7
2133BH Hoofddorp · Hoofddorp Bornholm West · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 206 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Keijser & Drieman NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Haarlemmermeer met 96–179 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 4.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 6403 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940108
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IJwegschool — 0.19 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Hofman — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Skagerrak — 0.54 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Wille — 0.63 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 1.79 km |
| OV-station | Spaarne Gasthuis — 1.86 km |
| Restaurant | Thai Curry — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.270 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 144.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.932 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.431 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1518 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~414 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waddenweg 173 Hoofddorp Floriande West | 142 | A+ | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 10.000 | |
| Van Lijnden van Hemmenstraat 33 Hoofddorp Centrum Oost | 119 | A+ | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -10.000 | |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | B | € 650.000 |
+€ 22.990
2 stap(pen)
|
€ 672.990 | € -12.010 | |
| Dubbele Buurt 42 Halfweg | 117 | B | € 649.000 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 671.230 | € -13.770 | |
| Sarabande 77 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 153 | B | € 675.000 |
+€ 29.070
2 stap(pen)
|
€ 704.070 | +€ 19.070 | |
| Anemoonlaan 7 Badhoevedorp Noordwest | 114 | A | € 695.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 704.120 | +€ 19.120 | |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | A | € 650.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 660.800 | € -24.200 | |
| Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost | 131 | A | € 650.000 |
+€ 10.480
1 stap(pen)
|
€ 660.480 | € -24.520 | |
| Vuurboetsduin 61 Hoofddorp Floriande West | 120 | B | € 700.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 722.800 | +€ 37.800 | |
| Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost | 128 | B | € 615.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 639.320 | € -45.680 | |
| Mosselplaat 54 Hoofddorp Floriande West | 125 | A | € 625.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 635.000 | € -50.000 | |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | A | € 725.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 735.880 | +€ 50.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waddenweg 173 Hoofddorp Floriande West | 142 | 5 | A+ | € 695.000 | € 4.894 |
| Annie Mankes-Zernikestraat 11 Hoofddorp Toolenburg Oost | 135 | 5 | A | € 650.000 | € 4.815 |
| Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 136 | 5 | A | € 600.000 | € 4.412 |
| Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch | 138 | 5 | C | € 575.000 | € 4.167 |
| Prins Hendrikkade 3 Halfweg | 139 | 5 | E | € 795.000 | € 5.719 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Etty Hillesumplantsoen 19 Hoofddorp Toolenburg Oost | 136 | 6 | A | € 725.000 | € 5.331 |
| Pater Damiaanstraat 4 Hoofddorp Pax Oost | 131 | 6 | A | € 650.000 | € 4.962 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West | 147 | 6 | A | € 725.000 | € 4.932 |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | 5 | B | € 650.000 | € 5.372 |