house · resale
Zuidkampweg 31
7524NB Enschede · Buurtschap Lonneker-West · wijk Wijk 09 Landelijk gebied en kernen · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 162 m² |
| Perceel | 5712 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Thoma Post Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 42 houses in Enschede met 113–210 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 95e percentiel (+34.1% t.o.v. mediaan van € 3.613/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 1.970 |
|---|---|
| Dichtheid | 66 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 750.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 1.9 km |
| Afstand supermarkt | 2.2 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530902
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Bonifatius — 1.09 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medsen Apotheek — 1.0 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Noord — 1.16 km |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 3.59 km |
| OV-station | Enschede — 2.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lim's Wok — 0.98 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.748 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 161.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 162 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.620 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.883 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1134 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~162 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mastbos 120 Ruwenbos | 177 | A | € 698.000 |
+€ 53.100
3 stap(pen)
|
€ 751.100 | € -33.900 | |
| Parelmoervlinder 23 Eilermarke | 170 | A | € 700.000 |
+€ 51.000
3 stap(pen)
|
€ 751.000 | € -34.000 | |
| Laaressingel 10 De Laares | 167 | A | € 800.000 |
+€ 50.100
3 stap(pen)
|
€ 850.100 | +€ 65.100 | |
| Varviksingel 144 Getfert | 174 | E | € 750.000 |
+€ 109.620
7 stap(pen)
|
€ 859.620 | +€ 74.620 | |
| Wolferlanden 6 Stroinkslanden Noord-Oost | 164 | C | € 789.000 |
+€ 82.000
5 stap(pen)
|
€ 871.000 | +€ 86.000 | |
| Gezina van der Molenlanden 6 Stroinkslanden Noord-Oost | 145 | C | € 625.000 |
+€ 72.500
5 stap(pen)
|
€ 697.500 | € -87.500 | |
| Bergvennenhoek 106 Wesselerbrink Zuid-West | 173 | A | € 625.000 |
+€ 51.900
3 stap(pen)
|
€ 676.900 | € -108.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wolferlanden 6 Stroinkslanden Noord-Oost | 164 | 5 | C | € 789.000 | € 4.811 |
| Parelmoervlinder 23 Eilermarke | 170 | 5 | A | € 700.000 | € 4.118 |
| Laaressingel 10 De Laares | 167 | 6 | A | € 800.000 | € 4.790 |
| Varviksingel 144 Getfert | 174 | 6 | E | € 750.000 | € 4.310 |
| Mastbos 120 Ruwenbos | 177 | 6 | A | € 698.000 | € 3.944 |
| Bergvennenhoek 106 Wesselerbrink Zuid-West | 173 | 6 | A | € 625.000 | € 3.613 |
| Gezina van der Molenlanden 6 Stroinkslanden Noord-Oost | 145 | 4 | C | € 625.000 | € 4.310 |
| Keteldiepstraat 68 Deppenbroek | 159 | 5 | A | € 499.000 | € 3.138 |
| Lasondersingel 149 Roombeek-Roomveldje | 165 | 6 | C | € 539.000 | € 3.267 |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | 5 | B | € 475.000 | € 3.253 |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | 5 | A | € 539.000 | € 3.993 |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |