house · resale
Citroenvlinder 12
7826GG Emmen · Barger-Oosterveld · wijk Wijk 50 Barger-Oosterveld · Emmen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 168 m² |
| Perceel | 300 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Heidinga Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 houses in Emmen met 117–218 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.1% t.o.v. mediaan van € 2.978/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 2.990 |
|---|---|
| Dichtheid | 1552 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 329.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01145000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Gerardusschool — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 3.61 km |
| Restaurant | Il Siciliano — 0.3 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 168 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.688 per jaar (~€ 224/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.587 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2184 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vledders 24 Verspreide huizen Nieuw-Weerdinge | 134 | C | € 485.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 511.800 | +€ 16.800 | |
| Tortelduif 39 Rietlanden | 123 | B | € 499.500 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 513.030 | +€ 18.030 | |
| De Winkelakkers 19 Noordbarge | 194 | B | € 495.000 |
+€ 21.340
1 stap(pen)
|
€ 516.340 | +€ 21.340 | |
| Nieuwe weg 181 Veenoord | 124 | C | € 495.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 519.800 | +€ 24.800 | |
| Duitslandlaan 13 Schoonebeek | 174 | A++ | € 539.500 | +€ 0 | € 539.500 | +€ 44.500 | |
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | A++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | +€ 54.500 | |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | B | € 425.000 |
+€ 15.400
1 stap(pen)
|
€ 440.400 | € -54.600 | |
| Kuipstraat 4 Klazienaveen-Zuid | 165 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 55.000 | |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | C | € 525.000 |
+€ 27.435
2 stap(pen)
|
€ 552.435 | +€ 57.435 | |
| De Doeze 77 Klazienaveen-Zuid | 137 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -70.000 | |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 80.000 | |
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | A | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | +€ 94.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Duitslandlaan 13 Schoonebeek | 174 | 6 | A++ | € 539.500 | € 3.101 |
| Spitaalzoom 40 Delftlanden | 171 | 6 | A++ | € 549.500 | € 3.213 |
| Kuipstraat 4 Klazienaveen-Zuid | 165 | 6 | A | € 550.000 | € 3.333 |
| Grijze Kraai 11 Rietlanden | 177 | 6 | C | € 525.000 | € 2.966 |
| Borgerbrink 25 Bargeres | 183 | 6 | D | € 545.000 | € 2.978 |
| Valtherzandweg 235 Emmermeer | 160 | 6 | A | € 400.000 | € 2.500 |
| Kommerdijk 4 Verspreide huizen Erica | 156 | 6 | C | € 599.000 | € 3.840 |
| Fluitekruid 83 Klazienaveen-Noord | 165 | 5 | A | € 575.000 | € 3.485 |
| Rietgans 1 Rietlanden | 188 | 6 | A | € 589.000 | € 3.133 |
| De Winkelakkers 19 Noordbarge | 194 | 6 | B | € 495.000 | € 2.552 |
| Ronerbrink 48 Bargeres | 140 | 5 | B | € 425.000 | € 3.036 |
| De Doeze 77 Klazienaveen-Zuid | 137 | 5 | A | € 425.000 | € 3.102 |