house · resale
Azaleastraat 29
3251CA Stellendam · Stellendam west · wijk Stellendam · Goeree-Overflakkee
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Meijer Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Goeree-Overflakkee met 72–135 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-1.0% t.o.v. mediaan van € 3.875/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Goeree-Overflakkee
| Inwoners | 1.860 |
|---|---|
| Dichtheid | 5927 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 302.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.2 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19240202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CNS Zomerland — 0.01 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.18 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Stellendam — 0.51 km |
| Restaurant | 't Wapen van Stellendam — 0.45 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.026 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1144 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Goeree-Overflakkee
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Botter 16 Stellendam centrum | 103 | A | € 385.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 393.240 | € -5.760 | |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | C | € 375.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 405.240 | +€ 6.240 | |
| Doetinchemsestraat 62 Middelharnis bomenbuurt | 124 | C | € 375.000 |
+€ 34.720
3 stap(pen)
|
€ 409.720 | +€ 10.720 | |
| Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt | 106 | A | € 375.000 |
+€ 8.480
1 stap(pen)
|
€ 383.480 | € -15.520 | |
| Oostdijk 67 Middelharnis westplaat | 83 | C | € 350.000 |
+€ 23.240
3 stap(pen)
|
€ 373.240 | € -25.760 | |
| Wilhelminalaan 6 Dirksland noord | 90 | E | € 395.000 |
+€ 36.900
5 stap(pen)
|
€ 431.900 | +€ 32.900 | |
| Philipshoofjesweg 18 Dirksland centrum | 84 | C | € 345.000 |
+€ 19.740
3 stap(pen)
|
€ 364.740 | € -34.260 | |
| Molendijk 15 Ooltgensplaat woonkern | 122 | D | € 399.000 |
+€ 42.700
4 stap(pen)
|
€ 441.700 | +€ 42.700 | |
| Zonhof 3 Oude-Tonge planetenbuurt | 88 | A | € 345.000 |
+€ 7.040
1 stap(pen)
|
€ 352.040 | € -46.960 | |
| Willem de Jagerstraat 54 Stellendam west | 94 | C | € 325.000 |
+€ 26.320
3 stap(pen)
|
€ 351.320 | € -47.680 | |
| Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier | 90 | A | € 449.000 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 456.200 | +€ 57.200 | |
| Singelkade 30 Middelharnis westplaat | 128 | A | € 459.000 |
+€ 10.240
1 stap(pen)
|
€ 469.240 | +€ 70.240 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Botter 16 Stellendam centrum | 103 | 5 | A | € 385.000 | € 3.738 |
| Melkweg 55 Oude-Tonge planetenbuurt | 106 | 5 | A | € 375.000 | € 3.538 |
| Fazantstraat 50 Sommelsdijk vogelbuurt oost | 108 | 5 | C | € 375.000 | € 3.472 |
| Willem de Jagerstraat 54 Stellendam west | 94 | 4 | C | € 325.000 | € 3.457 |
| Wilhelminalaan 6 Dirksland noord | 90 | 4 | E | € 395.000 | € 4.389 |
| Prins Bernhardlaan 65 Middelharnis prinsenkwartier | 90 | 4 | A | € 449.000 | € 4.989 |
| Molendijk 15 Ooltgensplaat woonkern | 122 | 4 | D | € 399.000 | € 3.270 |
| Grondzeilerstraat 32 Oude-Tonge prinsessenbuurt handelskade | 120 | 4 | A | € 465.000 | € 3.875 |
| Springert 18 Ouddorp zuid | 92 | 3 | A | € 475.000 | € 5.163 |
| Zonhof 3 Oude-Tonge planetenbuurt | 88 | 5 | A | € 345.000 | € 3.920 |
| Philipshoofjesweg 18 Dirksland centrum | 84 | 4 | C | € 345.000 | € 4.107 |
| Oostdijk 67 Middelharnis westplaat | 83 | 4 | C | € 350.000 | € 4.217 |