house · resale
Vivaldistraat 63
5049JA Tilburg · Stokhasselt Noord-Oost · wijk Stokhasselt · Tilburg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 173 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 56 houses in Tilburg met 71–132 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 16e percentiel (-18.7% t.o.v. mediaan van € 4.042/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 2.145 |
|---|---|
| Dichtheid | 8001 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 70% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08554202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool de Vlashof — 0.32 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Klijsen — 0.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Noord — 1.16 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 2.21 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.9 km |
| Restaurant | Familie Wok — 0.41 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 72.826 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.550 per jaar (~€ 212/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.811 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2244 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~918 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 918 per jaar en 918 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| President Steijnstraat 2 Afrikaanderbuurt Oost | 88 | E | € 315.000 |
+€ 11.440
2 stap(pen)
|
€ 326.440 | € -8.560 | |
| Generaal de Wetstraat 35 Afrikaanderbuurt Oost | 85 | D | € 315.000 |
+€ 5.950
1 stap(pen)
|
€ 320.950 | € -14.050 | |
| Doesburgstraat 82 Huibeven Oost | 110 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Eduard Meijerslaan 17 Westermarkt | 83 | D | € 349.000 |
+€ 5.810
1 stap(pen)
|
€ 354.810 | +€ 19.810 | |
| Hoevenseweg 46 Hoevenseweg | 83 | C | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | +€ 25.000 | |
| Borodinstraat 196 Heikant Noord-Oost | 105 | D | € 300.000 |
+€ 7.350
1 stap(pen)
|
€ 307.350 | € -27.650 | |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | C | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 30.000 | |
| Jacob Lemairestraat 8 Zeeheldenbuurt | 84 | C | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | +€ 34.000 | |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 40.000 | |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | A+ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 40.000 | |
| Haydnstraat 282 Heikant Zuid-West | 117 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Borodinstraat 196 Heikant Noord-Oost | 105 | 5 | D | € 300.000 | € 2.857 |
| Groenlostraat 12 Huibeven West | 106 | 5 | A+ | € 375.000 | € 3.538 |
| Doesburgstraat 82 Huibeven Oost | 110 | 5 | A | € 350.000 | € 3.182 |
| Muggenbergstraat 13 Leeuwerik West | 100 | 5 | A | € 395.000 | € 3.950 |
| Frits Zernikelaan 13 Ruiven | 103 | 5 | C | € 400.000 | € 3.883 |
| Margarethadreef 37 Kasteel Oost | 97 | 5 | A | € 400.000 | € 4.124 |
| Oerlesestraat 93 Trouwlaan | 108 | 4 | C | € 350.000 | € 3.241 |
| Karpatenlaan 36 Groenewoud West | 114 | 5 | unknown | € 350.000 | € 3.070 |
| Leharstraat 22 Heikant Oost | 103 | 4 | D | € 390.000 | € 3.786 |
| Batenburglaan 130 Gesworen Hoek West | 90 | 5 | A+ | € 375.000 | € 4.167 |
| Laarstraat 27 Staatsliedenbuurt Oost | 89 | 5 | C | € 365.000 | € 4.101 |
| Geervlietsingel 18 Huibeven West | 91 | 5 | A+ | € 395.000 | € 4.341 |