house · resale
Dokter van de Kolkstraat 8
3864HB Nijkerkerveen · Nijkerkerveen-Noord · wijk Nijkerkerveen en Holkerveen · Nijkerk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Midden Nederland Makelaars B.V. - Nijkerk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Nijkerk met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-4.6% t.o.v. mediaan van € 4.344/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijkerk
| Inwoners | 2.180 |
|---|---|
| Dichtheid | 1158 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 522.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02670300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Horizon — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR — 0.23 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Corlaer — 1.42 km |
| OV-station | Amersfoort Vathorst — 2.27 km |
| Restaurant | Wereldkeuken De Zomertuin — 0.62 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.492 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijkerk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Willem van Harselaarlaan 26 Corlaer | 107 | B | € 475.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 486.770 | € -2.230 | |
| Veenslagenweg 150 Hoevelaken-Kleinhoven | 100 | B | € 465.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 476.000 | € -13.000 | |
| Valkenhof 17 Strijland-west | 115 | B | € 460.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 472.650 | € -16.350 | |
| Kompas 2 De Bogen | 119 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -24.000 | |
| Heinencamp 48 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 118 | B | € 450.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 462.980 | € -26.020 | |
| Wittenburg 66 Paasbos-west | 105 | D | € 425.000 |
+€ 28.350
3 stap(pen)
|
€ 453.350 | € -35.650 | |
| Julianalaan 54 Hoevelaken-Stoutenburgerlaan-Oost | 127 | C | € 535.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 560.400 | +€ 71.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Valkenhof 17 Strijland-west | 115 | 5 | B | € 460.000 | € 4.000 |
| Heinencamp 48 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 118 | 5 | B | € 450.000 | € 3.814 |
| Willem van Harselaarlaan 26 Corlaer | 107 | 5 | B | € 475.000 | € 4.439 |
| Kompas 2 De Bogen | 119 | 6 | A | € 465.000 | € 3.908 |
| Julianalaan 54 Hoevelaken-Stoutenburgerlaan-Oost | 127 | 6 | C | € 535.000 | € 4.213 |
| Veenslagenweg 150 Hoevelaken-Kleinhoven | 100 | 5 | B | € 465.000 | € 4.650 |
| van Lyndenlaan 53 Hoevelaken-Overhorst | 122 | 4 | D | € 600.000 | € 4.918 |
| Twaalfmorgenland 7 Hoevelaken-Overhorst | 128 | 6 | B | € 575.000 | € 4.492 |
| Wittenburg 66 Paasbos-west | 105 | 6 | D | € 425.000 | € 4.048 |
| Scherpencamp 6 Bruins Slotlaan/Campenbuurt | 131 | 6 | C | € 569.000 | € 4.344 |
| Groenestraat 32 Nautena-zuid/Schulpkamp | 108 | 5 | E | € 685.000 | € 6.343 |
| Nachtegaallaan 14 Hoevelaken-Overhorst | 125 | 5 | A | € 695.000 | € 5.560 |