Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 199 m² |
| Kamers | 7 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Wiel Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 47 houses in Breda met 94–175 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+10.9% t.o.v. mediaan van € 4.343/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 11.460 |
|---|---|
| Dichtheid | 3187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 498.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580900
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KBS De Griffioen — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots Apotheek Prinsenbeek — 0.51 km |
| Huisartsenpraktijk | Dependance Huisartsenpraktijk Prinsenbeek — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Breda-Prinsenbeek — 0.98 km |
| Restaurant | 't Hert — 0.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 139.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.283 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | D | € 629.000 |
+€ 35.370
3 stap(pen)
|
€ 664.370 | +€ 14.370 | |
| Jan Oomenstraat 41 Bavel | 139 | E | € 675.000 |
+€ 45.870
4 stap(pen)
|
€ 720.870 | +€ 70.870 | |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | B | € 565.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 579.080 | € -70.920 | |
| Arenberglaan 40 Gageldonk | 125 | B | € 549.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 562.750 | € -87.250 | |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Poolseweg 154 Sportpark | 131 | 6 | D | € 629.000 | € 4.802 |
| Jan Oomenstraat 41 Bavel | 139 | 6 | E | € 675.000 | € 4.856 |
| Jacob van Lennepstraat 7 Boeimeer | 128 | 6 | B | € 565.000 | € 4.414 |
| Arenberglaan 40 Gageldonk | 125 | 8 | B | € 549.000 | € 4.392 |
| Heienlangdonk 63 Kievitsloop | 129 | 6 | A | € 485.000 | € 3.760 |
| Wilderen 132 Heusdenhout | 118 | 6 | C | € 490.000 | € 4.153 |
| Polderstraat 30 Belcrum | 112 | 6 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Brasschaatstraat 33 Biesdonk | 121 | 6 | C | € 395.000 | € 3.264 |
| Liesboslaan 95 Liesbos | 140 | 6 | F | € 995.000 | € 7.107 |
| Brusselstraat 27 Biesdonk | 114 | 6 | C | € 350.000 | € 3.070 |
| Jeannette Houwingstraat 8 Kesteren | 99 | 6 | C | € 395.000 | € 3.990 |