Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 109 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VMG Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 88 houses in Eindhoven met 96–179 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-4.5% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Grasbloem
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Grasbloem 5 | 131 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Grasbloem 83 | 150 | A | € 650.000 | € 4.333 |
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 6.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.64 km |
| Restaurant | Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.812 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 125.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.996 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | A | € 599.000 | +€ 0 | € 599.000 | +€ 10.000 | |
| Elsthof 67 Drents Dorp | 110 | A+++ | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | € -10.000 | |
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 11.000 | |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -14.000 | |
| Sedanlaan 11 Achtse Barrier-Hoeven | 143 | C | € 550.000 |
+€ 22.165
2 stap(pen)
|
€ 572.165 | € -16.835 | |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | C | € 589.000 |
+€ 22.010
2 stap(pen)
|
€ 611.010 | +€ 22.010 | |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | B | € 550.000 |
+€ 14.740
1 stap(pen)
|
€ 564.740 | € -24.260 | |
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | D | € 525.000 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 556.590 | € -32.410 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 36.000 | |
| Hoogstraat 91 Schrijversbuurt | 159 | E | € 575.000 |
+€ 52.470
4 stap(pen)
|
€ 627.470 | +€ 38.470 | |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -40.000 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 639.630 | +€ 50.630 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sedanlaan 11 Achtse Barrier-Hoeven | 143 | 4 | C | € 550.000 | € 3.846 |
| Graslook 26 Grasrijk | 135 | 4 | A++ | € 669.000 | € 4.956 |
| Nieuwpoortstraat 31 Tempel | 140 | 4 | B | € 498.000 | € 3.557 |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | 5 | C | € 589.000 | € 4.148 |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.630 |
| Tullelaan 26 Achtse Barrier-Spaaihoef | 134 | 5 | B | € 550.000 | € 4.104 |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | 5 | B | € 625.000 | € 4.699 |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | 5 | A | € 599.000 | € 4.573 |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.745 |
| Boschdijk 1049 Kerkdorp Acht | 144 | 5 | F | € 625.000 | € 4.340 |
| Groot-Bijgaardenlaan 121 Tempel | 141 | 5 | A | € 525.000 | € 3.723 |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |