Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 168 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Disveld Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Nijmegen met 79–148 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 67e percentiel (+13.0% t.o.v. mediaan van € 4.388/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 15.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 2947 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 489.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680970
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Geldershof — 0.36 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Goudwinde — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.49 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Waal — 0.82 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Thermion — 0.83 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek CWZ de Waalsprong — 2.37 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Lent — 0.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Il-pizzaiolo — 0.48 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.849 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hatertseweg 608 Hatert | 115 | E | € 525.000 |
+€ 37.950
4 stap(pen)
|
€ 562.950 | € -2.050 | |
| Buurmansweg 46 Brakkenstein | 89 | D | € 535.000 |
+€ 24.030
3 stap(pen)
|
€ 559.030 | € -5.970 | |
| Piet Heinstraat 67 Bottendaal | 95 | C | € 540.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 559.000 | € -6.000 | |
| Nimrodstraat 91 Hazenkamp | 110 | B | € 565.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 577.100 | +€ 12.100 | |
| Terralaan 71 Oosterhout | 135 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -15.000 | |
| Andalusiëstraat 20 Lent | 124 | A+++ | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -16.000 | |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | E | € 549.000 |
+€ 37.950
4 stap(pen)
|
€ 586.950 | +€ 21.950 | |
| Hegdambroek 2505 't Broek | 136 | B | € 575.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 589.960 | +€ 24.960 | |
| Holtgesbroek 1103 't Broek | 148 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 30.000 | |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | C | € 579.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 600.400 | +€ 35.400 | |
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | D | € 575.000 |
+€ 29.970
3 stap(pen)
|
€ 604.970 | +€ 39.970 | |
| Spieghelstraat 3 Nije Veld | 124 | A++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | 5 | D | € 575.000 | € 5.180 |
| Veldstraat 13 St. Anna | 112 | 5 | C | € 619.000 | € 5.527 |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | 5 | C | € 579.000 | € 5.411 |
| Hazenkampseweg 315 Hazenkamp | 108 | 5 | C | € 609.000 | € 5.639 |
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.125 |
| Spieghelstraat 3 Nije Veld | 124 | 5 | A++ | € 615.000 | € 4.960 |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | 4 | E | € 549.000 | € 4.774 |
| Nimrodstraat 91 Hazenkamp | 110 | 4 | B | € 565.000 | € 5.136 |
| Hatertseweg 608 Hatert | 115 | 4 | E | € 525.000 | € 4.565 |
| Pater Eijmardweg 30 Brakkenstein | 106 | 5 | C | € 675.000 | € 6.368 |
| Andalusiëstraat 20 Lent | 124 | 4 | A+++ | € 549.000 | € 4.427 |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | 5 | D | € 415.000 | € 3.807 |