databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Hooiweg 228

9765EN Paterswolde · Paterswolde · wijk Wijk 06 Paterswolde · Tynaarlo

€ 895.000
€ 3.174 / m²
282 9kamers E
Foto 1 van Hooiweg 228 Foto 2 van Hooiweg 228 Foto 3 van Hooiweg 228 Foto 4 van Hooiweg 228 Foto 5 van Hooiweg 228 Foto 6 van Hooiweg 228 Foto 7 van Hooiweg 228 Foto 8 van Hooiweg 228 Foto 9 van Hooiweg 228 Foto 10 van Hooiweg 228 Foto 11 van Hooiweg 228 Foto 12 van Hooiweg 228

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.282 m²
Perceel15488 m²
Kamers9 (8 slaap)
EnergielabelE
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Verver Jet Winters Makelaars | Qualis (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Tynaarlo

Inwoners3.995
Dichtheid1179 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 428.000 deze listing +109% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt26%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU17300600 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Obs De Westerburcht — 0.59 km · 5 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Kinderkabinet — 0.6 km
Supermarkt Albert Heijn — 0.48 km · 5 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Eelde-Paterswolde — 0.53 km
Huisartsenpraktijk Nijentap — 0.54 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis UMCG-Beatrixoord — 4.82 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Pizzeria Ristorante Da Gianni — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 4.273 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 194.565 per jaar
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 282 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 10.716 per jaar (~€ 893/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.166 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~9588 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~4230 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 6.204 per jaar en 5922 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Tynaarlo

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label E te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.