house · resale
Solislaan 75
2909SB Capelle aan den IJssel · Fascinatio-west · wijk Rivium · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 156 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VERRA Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 16 houses in Capelle aan den IJssel met 81–150 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 81e percentiel (+21.9% t.o.v. mediaan van € 4.207/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.435 |
|---|---|
| Dichtheid | 5173 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 565.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 2.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020991
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ontmoeting — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Boon's Dagmarkt — 0.22 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Fascinatio — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Fascinatio — 0.39 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek Kralingen — 1.98 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 's-Gravenweg — 0.42 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Masha — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.856 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.996 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~464 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -10.000 | |
| Talingstraat 22 Kievitlaan | 140 | A+ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -30.000 | |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | C | € 535.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 563.800 | € -31.200 | |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | B | € 545.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 559.080 | € -35.920 | |
| Pascaltuin 23 Tuinenbuurt | 133 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -70.000 | |
| Merelhoven 98 Merelbuurt | 142 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -70.000 | |
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | C | € 495.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 519.400 | € -75.600 | |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | € -80.000 | |
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -95.000 | |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Walvisbaai 26 Baaienbuurt | 122 | 5 | A | € 500.000 | € 4.098 |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | 5 | A++ | € 585.000 | € 4.606 |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | 5 | B | € 545.000 | € 4.258 |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | 4 | A | € 515.000 | € 4.682 |
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | 4 | C | € 495.000 | € 4.057 |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | 5 | C | € 450.000 | € 3.516 |
| Pascaltuin 23 Tuinenbuurt | 133 | 4 | A | € 525.000 | € 3.947 |
| Feestdans 59 Dansenbuurt-noord | 106 | 6 | A | € 425.000 | € 4.009 |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | 4 | A | € 500.000 | € 5.263 |
| Talingstraat 22 Kievitlaan | 140 | 6 | A+ | € 565.000 | € 4.036 |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | 5 | C | € 535.000 | € 3.715 |
| Merelhoven 98 Merelbuurt | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |