house · resale
Zuidersingel 39
2651AG Berkel en Rodenrijs · Vlinderstrik · wijk Wijk 28 Rodenrijs · Lansingerland
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Dullink NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 13 houses in Lansingerland met 76–141 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-6.1% t.o.v. mediaan van € 4.777/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zuidersingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zuidersingel 77 | 173 | A+ | € 1.000.000 | € 5.780 |
Buurt in cijfers — Lansingerland
| Inwoners | 1.140 |
|---|---|
| Dichtheid | 732 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 623.000 deze listing -22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 6% |
| Afstand basisschool | 1.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 2.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16212814
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prins Willem-Alexanderschool — 0.82 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.75 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 3.8 km |
| OV-station | Rodenrijs — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pannenkoe — 0.38 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.180 per jaar (~€ 182/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.517 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1853 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~654 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 436 per jaar en 436 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Lansingerland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deventerpad 35 Havenbuurt | 88 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 11.000 | |
| Saffier 9 Edelsteenbuurt | 109 | C | € 465.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 474.810 | € -14.190 | |
| Futendreef 24 Vogelbuurt | 112 | A+ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 46.000 | |
| Sportlaan 17 Zeeheldenbuurt | 130 | C | € 535.000 |
+€ 11.700
1 stap(pen)
|
€ 546.700 | +€ 57.700 | |
| Willem-Alexanderlaan 38 Berkel Dorp | 105 | D | € 550.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 566.800 | +€ 77.800 | |
| Oranjestraat 48 Oranjebuurt | 86 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -89.000 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Saffier 9 Edelsteenbuurt | 109 | 5 | C | € 465.000 | € 4.266 |
| Futendreef 24 Vogelbuurt | 112 | 5 | A+ | € 535.000 | € 4.777 |
| Willem-Alexanderlaan 38 Berkel Dorp | 105 | 6 | D | € 550.000 | € 5.238 |
| Sportlaan 17 Zeeheldenbuurt | 130 | 5 | C | € 535.000 | € 4.115 |
| Deventerpad 35 Havenbuurt | 88 | 4 | A | € 500.000 | € 5.682 |
| Oranjestraat 48 Oranjebuurt | 86 | 4 | A | € 400.000 | € 4.651 |
| Harry Banninklaan 82 Gouden Hart | 124 | 5 | A | € 700.000 | € 5.645 |
| Mercuriusstraat 9 Sterrenbuurt | 126 | 4 | A | € 695.000 | € 5.516 |