apartment · resale
Trimurtistraat 32
1087VH Amsterdam · Centrumeiland · wijk IJburg-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hallie & Van Klooster Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 228 apartments in Amsterdam met 44–81 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-15.7% t.o.v. mediaan van € 8.475/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.535 |
|---|---|
| Dichtheid | 5605 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 699.000 deze listing -36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MK04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Schatkaart — 0.05 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Haveneiland — 0.66 km |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Synergia — 0.46 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Kwartier IJburg — 1.29 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.84 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Steakhouse IJburg — 0.52 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 89.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 630 per jaar (~€ 52/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.200 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~441 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~63 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | A+++ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | C | € 415.000 |
+€ 33.500
5 stap(pen)
|
€ 448.500 | € -1.500 | |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | C | € 425.000 |
+€ 30.000
5 stap(pen)
|
€ 455.000 | +€ 5.000 | |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | C | € 425.000 |
+€ 30.000
5 stap(pen)
|
€ 455.000 | +€ 5.000 | |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | D | € 435.000 |
+€ 33.630
6 stap(pen)
|
€ 468.630 | +€ 18.630 | |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | C | € 445.000 |
+€ 29.500
5 stap(pen)
|
€ 474.500 | +€ 24.500 | |
| Jacques Veltmanstraat 62 Jacques Veltmanbuurt | 57 | C | € 395.000 |
+€ 28.500
5 stap(pen)
|
€ 423.500 | € -26.500 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 |
+€ 28.000
5 stap(pen)
|
€ 478.000 | +€ 28.000 | |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | C | € 449.000 |
+€ 31.000
5 stap(pen)
|
€ 480.000 | +€ 30.000 | |
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | D | € 450.000 |
+€ 31.350
6 stap(pen)
|
€ 481.350 | +€ 31.350 | |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | E | € 449.500 |
+€ 37.170
7 stap(pen)
|
€ 486.670 | +€ 36.670 | |
| Osdorpplein 963 Osdorpplein e.o. | 63 | A+ | € 395.000 |
+€ 13.860
2 stap(pen)
|
€ 408.860 | € -41.140 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | 3 | C | € 475.000 | € 7.422 |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | 3 | F | € 450.000 | € 6.818 |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | 3 | C | € 495.000 | € 7.857 |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | 3 | B | € 485.000 | € 7.951 |
| Gulden Winckelplantsoen 14 Bosleeuw | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| Ernest Staesstraat 45 Kolenkitbuurt-Zuid | 60 | 3 | C | € 425.000 | € 7.083 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | 3 | E | € 500.000 | € 8.333 |
| Brittenburg 39 Buitenveldert-Zuid-Midden | 67 | 3 | C | € 415.000 | € 6.194 |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | 3 | C | € 525.000 | € 8.333 |