Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 148 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Portegies Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Heemskerk met 92–171 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.977/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heemskerk
| Inwoners | 2.945 |
|---|---|
| Dichtheid | 6964 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 478.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03961001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Zeester — 0.43 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Broekpolder Apotheek — 0.19 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Broekpolder — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis, Buitenpolikliniek Heemskerk — 2.95 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemskerk — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Citadel — 0.22 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.112 per jaar (~€ 176/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.682 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~528 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Heemskerk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rossinistraat 112 Neksloot | 124 | B | € 495.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 508.640 | € -16.360 | |
| Prof ten Doesschatestraat 271 De Maer | 115 | C | € 485.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 508.000 | € -17.000 | |
| Vogelkers 49 Commandeurs | 126 | C | € 475.000 |
+€ 25.200
2 stap(pen)
|
€ 500.200 | € -24.800 | |
| Leverkruid 28 Commandeurs | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Lessestraat 49 Oosterwijk | 134 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -26.000 | |
| Toutenburg 34 Hoogdorp | 123 | B | € 485.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 498.530 | € -26.470 | |
| Rosa Manussingel 81 Breedweer | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Jan van Kuikweg 191 Slotherenbuurt | 113 | C | € 469.500 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 492.100 | € -32.900 | |
| Deukelven 90 De Die | 133 | C | € 450.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 476.600 | € -48.400 | |
| Henriëtte van der Meystraat 16 Breedweer | 107 | B | € 445.000 |
+€ 11.770
1 stap(pen)
|
€ 456.770 | € -68.230 | |
| Oosterstreng 126 Commandeurs | 144 | C | € 565.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 593.800 | +€ 68.800 | |
| Rossinistraat 114 Neksloot | 123 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rosa Manussingel 81 Breedweer | 125 | 5 | A | € 495.000 | € 3.960 |
| Vogelkers 49 Commandeurs | 126 | 5 | C | € 475.000 | € 3.770 |
| Rossinistraat 112 Neksloot | 124 | 5 | B | € 495.000 | € 3.992 |
| Toutenburg 34 Hoogdorp | 123 | 5 | B | € 485.000 | € 3.943 |
| Oosterstreng 126 Commandeurs | 144 | 5 | C | € 565.000 | € 3.924 |
| Rossinistraat 114 Neksloot | 123 | 5 | A | € 450.000 | € 3.659 |
| Lessestraat 49 Oosterwijk | 134 | 6 | A | € 499.000 | € 3.724 |
| Leverkruid 28 Commandeurs | 117 | 5 | A | € 550.000 | € 4.701 |
| Deukelven 90 De Die | 133 | 6 | C | € 450.000 | € 3.383 |
| Prof ten Doesschatestraat 271 De Maer | 115 | 5 | C | € 485.000 | € 4.217 |
| Jan van Kuikweg 191 Slotherenbuurt | 113 | 5 | C | € 469.500 | € 4.155 |
| Rosa Manussingel 97 Breedweer | 113 | 5 | A | € 435.000 | € 3.850 |