Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 156 m² |
| Perceel | 131 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Uffelen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 73 houses in Eindhoven met 109–202 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (-0.1% t.o.v. mediaan van € 4.457/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 3.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 11708 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 421.000 deze listing +65% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722370
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.37 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf "de Schatkamer" — 0.31 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.45 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Roosten — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk St. Lidwina — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 3.0 km |
| Restaurant | Kabayan Dreamfloat — 0.31 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 156 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.422 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~780 kg per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 91 Schrijversbuurt | 159 | E | € 575.000 |
+€ 122.430
8 stap(pen)
|
€ 697.430 | +€ 2.430 | |
| Willem de Rijkelaan 10 Eliasterrein, Vonderkwartier | 133 | B | € 625.000 |
+€ 73.150
5 stap(pen)
|
€ 698.150 | +€ 3.150 | |
| Melsbroekhof 5 Tempel | 160 | C | € 598.000 |
+€ 102.400
6 stap(pen)
|
€ 700.400 | +€ 5.400 | |
| Ullerberglaan 13 Woenselse Heide | 169 | C | € 600.000 |
+€ 108.160
6 stap(pen)
|
€ 708.160 | +€ 13.160 | |
| Haringvliet 33 Kerkdorp Acht | 134 | A | € 650.000 |
+€ 58.960
4 stap(pen)
|
€ 708.960 | +€ 13.960 | |
| Jozef Israëlslaan 45 Tongelresche Akkers | 137 | A++ | € 650.000 |
+€ 24.112
2 stap(pen)
|
€ 674.112 | € -20.888 | |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | A | € 650.000 |
+€ 66.000
4 stap(pen)
|
€ 716.000 | +€ 21.000 | |
| Flevolandlaan 8 Woenselse Heide | 142 | C | € 589.000 |
+€ 84.490
6 stap(pen)
|
€ 673.490 | € -21.510 | |
| Willem van Hornestraat 21 Rochusbuurt | 130 | B | € 600.000 |
+€ 71.500
5 stap(pen)
|
€ 671.500 | € -23.500 | |
| Grenenhout 26 Woensel-West | 135 | A++ | € 625.000 |
+€ 35.100
2 stap(pen)
|
€ 660.100 | € -34.900 | |
| 2e Wilakkersstraat 3 Tuindorp | 129 | C | € 650.000 |
+€ 82.560
6 stap(pen)
|
€ 732.560 | +€ 37.560 | |
| Grasbloem 5 Grasrijk | 131 | A | € 599.000 |
+€ 57.640
4 stap(pen)
|
€ 656.640 | € -38.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zandkrab 36 Zandrijk | 155 | 6 | A+ | € 695.000 | € 4.484 |
| Ulenpas 82 Ooievaarsnest | 160 | 6 | C | € 775.000 | € 4.844 |
| St Jansweg 25 Tuindorp | 141 | 6 | A+ | € 725.000 | € 5.142 |
| Willem Schorerstraat 19 Lievendaal | 154 | 5 | A | € 709.000 | € 4.604 |
| St Jorislaan 10 Rochusbuurt | 158 | 7 | B | € 675.000 | € 4.272 |
| Zandkever 10 Zandrijk | 156 | 5 | A | € 665.000 | € 4.263 |
| Dordognelaan 29 Achtse Barrier-Gunterslaer | 156 | 7 | B | € 649.000 | € 4.160 |
| Ullerberglaan 13 Woenselse Heide | 169 | 6 | C | € 600.000 | € 3.550 |
| Meerhovendreef 13 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Grasdreef 1 Grasrijk | 162 | 5 | A | € 675.000 | € 4.167 |
| Grasbloem 83 Grasrijk | 150 | 5 | A | € 650.000 | € 4.333 |
| Petrus Dondersstraat 86 Tuindorp | 138 | 6 | A | € 695.000 | € 5.036 |