Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Match Wonen (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Westland met 93–174 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.0% t.o.v. mediaan van € 4.646/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 1.905 |
|---|---|
| Dichtheid | 4445 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 536.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830159
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoogvlieger — 0.21 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Naaldwijk — 1.11 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Behandelcentrum Westland — 0.51 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation — 0.84 km |
| Restaurant | The Wine House Westland — 0.87 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.032 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.072 per jaar (~€ 89/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.121 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~670 kg per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blamanstraat 3 Zandevelt | 131 | C | € 550.000 |
+€ 83.840
6 stap(pen)
|
€ 633.840 | € -1.160 | |
| Prins Mauritsstraat 14 Nieuwe Vaart | 130 | B | € 565.000 |
+€ 71.500
5 stap(pen)
|
€ 636.500 | +€ 1.500 | |
| Tjalk 4 Achter de Dijk | 152 | A+ | € 575.000 |
+€ 54.720
3 stap(pen)
|
€ 629.720 | € -5.280 | |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | B | € 575.000 |
+€ 66.000
5 stap(pen)
|
€ 641.000 | +€ 6.000 | |
| Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied | 138 | C | € 545.000 |
+€ 82.110
6 stap(pen)
|
€ 627.110 | € -7.890 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 |
+€ 71.500
5 stap(pen)
|
€ 651.500 | +€ 16.500 | |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | A | € 575.000 |
+€ 34.606
4 stap(pen)
|
€ 609.606 | € -25.394 | |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | A++++ | € 670.000 | +€ 0 | € 670.000 | +€ 35.000 | |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | A | € 610.000 |
+€ 63.360
4 stap(pen)
|
€ 673.360 | +€ 38.360 | |
| Eikenlaan 51 Oudeland | 113 | A | € 545.000 |
+€ 49.720
4 stap(pen)
|
€ 594.720 | € -40.280 | |
| Korbeel 13 Suydervelt | 108 | A | € 545.000 |
+€ 47.520
4 stap(pen)
|
€ 592.520 | € -42.480 | |
| Hazelaarhof 2 Oudeland | 120 | C | € 515.000 |
+€ 76.800
6 stap(pen)
|
€ 591.800 | € -43.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | 6 | A | € 625.000 | € 4.433 |
| Singel 24 Vliettuinen | 126 | 6 | A | € 630.000 | € 5.000 |
| Prins Mauritsstraat 14 Nieuwe Vaart | 130 | 6 | B | € 565.000 | € 4.346 |
| Blamanstraat 3 Zandevelt | 131 | 6 | C | € 550.000 | € 4.198 |
| Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied | 138 | 6 | C | € 545.000 | € 3.949 |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | 5 | A | € 685.000 | € 5.112 |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | 5 | A++++ | € 670.000 | € 5.194 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | 5 | B | € 580.000 | € 4.462 |
| Aalbessenlaan 5 Essellanden | 144 | 5 | A | € 610.000 | € 4.236 |
| Duindistel 8 Woerdblok | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |
| Forum 23 Hoogeland Oost | 121 | 5 | A | € 575.000 | € 4.752 |
| Pepermuntstraat 4 Essellanden | 153 | 6 | A | € 700.000 | € 4.575 |