apartment · resale
Guido Gezellestraat 235
2274EZ Voorburg · Voorburg Midden midden · wijk Voorburg Midden · Leidschendam-Voorburg
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Leidschendam-Voorburg met 67–126 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+9.4% t.o.v. mediaan van € 4.570/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leidschendam-Voorburg
| Inwoners | 2.915 |
|---|---|
| Dichtheid | 12500 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 381.000 deze listing +27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19160901
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Corbulo College — 0.16 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Voetstapjes — 0.82 km |
| Supermarkt | G&W GezondheidsWinkel Ros — 0.02 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts Stevens — 0.28 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Antoniushove — 2.64 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Voorburg 't Loo — 0.92 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Faya Plaza — 0.03 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.315 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.940 per jaar (~€ 162/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.477 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1649 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~582 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 388 per jaar en 388 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Leidschendam-Voorburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dokter Van Ledestraat 25 Klein Plaspoelpolder | 92 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -35.000 | |
| Klaverweide 112 Essesteijn / Weiden | 114 | E | € 420.000 |
+€ 25.080
3 stap(pen)
|
€ 445.080 | € -39.920 | |
| van Naeltwijckstraat 26 Voorburg Noord noord | 73 | B | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -50.000 | |
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | C | € 425.000 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 431.570 | € -53.430 | |
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | D | € 415.000 |
+€ 13.120
2 stap(pen)
|
€ 428.120 | € -56.880 | |
| Koningin Wilhelminalaan 362 Voorburg Noord zuid | 122 | E | € 520.000 |
+€ 26.840
3 stap(pen)
|
€ 546.840 | +€ 61.840 | |
| Heeswijkstraat 41 Voorburg West zuid | 85 | A+ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 65.000 | |
| Spinozalaan 36 Voorburg Midden midden | 121 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 65.000 | |
| Spechtlaan 371 De Zijde | 102 | F | € 375.000 |
+€ 26.520
4 stap(pen)
|
€ 401.520 | € -83.480 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dokter Van Ledestraat 25 Klein Plaspoelpolder | 92 | 3 | A | € 450.000 | € 4.891 |
| Spechtlaan 371 De Zijde | 102 | 4 | F | € 375.000 | € 3.676 |
| Heeswijkstraat 41 Voorburg West zuid | 85 | 4 | A+ | € 550.000 | € 6.471 |
| Koningin Wilhelminalaan 312 Voorburg Noord zuid | 82 | 4 | D | € 415.000 | € 5.061 |
| van Lodensteijnstraat 14 Voorburg Noord zuid | 81 | 3 | C | € 365.000 | € 4.506 |
| Prinses Annalaan 366 Prinsenhof hoog | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |
| Klaverweide 112 Essesteijn / Weiden | 114 | 4 | E | € 420.000 | € 3.684 |
| van Naeltwijckstraat 27 Voorburg Noord noord | 80 | 3 | E | € 350.000 | € 4.375 |
| Monseigneur van Steelaan 408 Voorburg Midden noord | 76 | 3 | C | € 369.000 | € 4.855 |
| van Sevenbergestraat 73 Voorburg Noord noord | 73 | 3 | C | € 425.000 | € 5.822 |
| Spinozalaan 36 Voorburg Midden midden | 121 | 3 | A | € 550.000 | € 4.545 |
| Koningin Wilhelminalaan 362 Voorburg Noord zuid | 122 | 3 | E | € 520.000 | € 4.262 |