house · resale
Costerman Boodtstraat 29
5051WB Goirle · Grobbendonck · wijk Wijk 02 Grobbendonck · Goirle
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 171 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Goirle met 81–150 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 3.836/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Goirle
| Inwoners | 1.945 |
|---|---|
| Dichtheid | 4689 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 466.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07850202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.12 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.57 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kuik & Vingerhoets — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fusion Proeven — 0.54 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.124 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.320 per jaar (~€ 193/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.317 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1972 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~696 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 464 per jaar en 464 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Goirle
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedenven 7 Grobbendonck | 133 | C | € 439.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 450.970 | +€ 5.970 | |
| De Dommel 51 Rivieren | 112 | C | € 425.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 435.080 | € -9.920 | |
| Zevenkwartieren 12 Grobbendonck | 116 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -20.000 | |
| Dorpstraat 21 Riel-Dorp | 120 | D | € 450.000 |
+€ 19.200
2 stap(pen)
|
€ 469.200 | +€ 24.200 | |
| Hoogt 11 De Hoogte | 134 | A+ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 40.000 | |
| Wethouder Vekemansstraat 18 Wildackers | 96 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € -50.000 | |
| Wittendijk 23 Geestelijken | 108 | D | € 485.000 |
+€ 17.280
2 stap(pen)
|
€ 502.280 | +€ 57.280 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wittendijk 23 Geestelijken | 108 | 6 | D | € 485.000 | € 4.491 |
| Zevenkwartieren 12 Grobbendonck | 116 | 5 | B | € 425.000 | € 3.664 |
| Dorpstraat 21 Riel-Dorp | 120 | 7 | D | € 450.000 | € 3.750 |
| De Dommel 51 Rivieren | 112 | 5 | C | € 425.000 | € 3.795 |
| Benedenven 7 Grobbendonck | 133 | 5 | C | € 439.000 | € 3.301 |
| Hoogt 11 De Hoogte | 134 | 5 | A+ | € 485.000 | € 3.619 |
| Wethouder Vekemansstraat 18 Wildackers | 96 | 5 | B | € 395.000 | € 4.115 |
| Kerkstraat 63 Abcoven | 142 | 5 | A+++ | € 600.000 | € 4.225 |