house · resale
Dominicus van Ophovenstraat 88
5462HX Veghel · Oranjewijk en Dorsveld · wijk Veghel · Meierijstad
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 226 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ZoDus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Meierijstad met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-4.8% t.o.v. mediaan van € 3.939/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Dominicus van Ophovenstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Dominicus van Ophovenstraat 77 | 126 | A | € 625.000 | € 4.960 |
Buurt in cijfers — Meierijstad
| Inwoners | 1.380 |
|---|---|
| Dichtheid | 5986 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 368.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19480427
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bernadette — 0.82 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Foodmarkt — 0.28 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 1.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Versteeg & Koenders — 1.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wittern — 0.3 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.559 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Meierijstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | A | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -10.000 | |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | C | € 465.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 487.800 | € -11.200 | |
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | B | € 499.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 514.070 | +€ 15.070 | |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | A+ | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -24.000 | |
| Hagelkruisstraat 3 Erp Centrum | 95 | D | € 448.000 |
+€ 25.650
3 stap(pen)
|
€ 473.650 | € -25.350 | |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | C | € 450.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 473.600 | € -25.400 | |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | C | € 450.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 472.800 | € -26.200 | |
| Beatrixstraat 1 Hoevenbraak | 97 | C | € 450.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 469.400 | € -29.600 | |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | B | € 449.000 |
+€ 12.760
1 stap(pen)
|
€ 461.760 | € -37.240 | |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -49.000 | |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | A | € 555.000 | +€ 0 | € 555.000 | +€ 56.000 | |
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | B | € 410.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 422.430 | € -76.570 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| IJsselstraat 28 Leest | 137 | 5 | B | € 499.000 | € 3.642 |
| Herteweide 12 Bunderse Hoek Zuid | 140 | 5 | A | € 555.000 | € 3.964 |
| Sterrenlaan 48 Hulzebraak | 129 | 6 | A+ | € 475.000 | € 3.682 |
| Maasstraat 65 Leest | 118 | 5 | C | € 450.000 | € 3.814 |
| Dominicus van Ophovenstraat 77 Oranjewijk en Dorsveld | 126 | 5 | A | € 625.000 | € 4.960 |
| Vlasven 55 't Ven Oost | 122 | 6 | A | € 450.000 | € 3.689 |
| Sweelinckplein 26 Cathalijne en Kinderbos | 114 | 5 | C | € 465.000 | € 4.079 |
| Sweelinckstraat 5 Plein 3 | 113 | 5 | A | € 489.000 | € 4.327 |
| Dr. Abraham Kuyperlaan 8 Veghel Zuid 1 | 114 | 5 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Willem van Oranjelaan 41 Hulzebraak | 146 | 6 | B | € 570.000 | € 3.904 |
| Spoorven 402 't Ven West | 116 | 6 | B | € 449.000 | € 3.871 |
| Uilendonk 7 Busselbunders | 113 | 5 | B | € 410.000 | € 3.628 |