Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 165 m² |
| Perceel | 400 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Vierhout van Wonderen Makelaars Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Utrechtse Heuvelrug met 115–214 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 5.061/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrechtse Heuvelrug
| Inwoners | 4.300 |
|---|---|
| Dichtheid | 1624 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 569.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU15810400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Meent — 0.98 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.77 km |
| Apotheek | (naamloos) — 0.79 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Maarn-Maarsbergen — 0.78 km |
| OV-station | Maarn — 0.64 km |
| Restaurant | Yang's garden — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.986 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 179.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 165 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.640 per jaar (~€ 220/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.206 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2145 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~660 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrechtse Heuvelrug
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost | 157 | C | € 750.000 |
+€ 31.400
2 stap(pen)
|
€ 781.400 | € -53.600 | |
| Stenderland 9 Amerongen-Dorp | 178 | A | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 60.000 | |
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | B | € 725.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 738.530 | € -96.470 | |
| In de west 14 Amerongen-Dorp | 146 | A+++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -110.000 | |
| de Wetstein Pfisterlaan 32 Driebergen-Noord | 136 | E | € 925.000 |
+€ 44.880
4 stap(pen)
|
€ 969.880 | +€ 134.880 | |
| Scholekster 41 Driebergen-West | 136 | C | € 950.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 977.200 | +€ 142.200 | |
| Nieuwe Steeg 47 Leersum-Dorp | 152 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -160.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stenderland 9 Amerongen-Dorp | 178 | 5 | A | € 895.000 | € 5.028 |
| de Beaufortweg 32 Doorn-Zuidoost | 157 | 6 | C | € 750.000 | € 4.777 |
| Nieuwe Steeg 47 Leersum-Dorp | 152 | 5 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| In de west 14 Amerongen-Dorp | 146 | 4 | A+++ | € 725.000 | € 4.966 |
| de Wetstein Pfisterlaan 32 Driebergen-Noord | 136 | 5 | E | € 925.000 | € 6.801 |
| Scholekster 41 Driebergen-West | 136 | 5 | C | € 950.000 | € 6.985 |
| de Wetstein Pfisterlaan 17 Driebergen-Noord | 139 | 4 | G | € 1.075.000 | € 7.734 |
| Appelgaard 6 Doorn-Zuidoost | 134 | 5 | A | € 595.000 | € 4.440 |
| De Warande 63 Driebergen-Zuidwest | 130 | 5 | C | € 600.000 | € 4.615 |
| Koenestraat 86 Amerongen-Dorp | 123 | 5 | B | € 725.000 | € 5.894 |
| Drift 19 Doorn-Noordwest | 122 | 5 | B | € 650.000 | € 5.328 |
| Johannes de Heerlaan 2 Driebergen-Zuidwest | 195 | 6 | A | € 1.195.000 | € 6.128 |