Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 97 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Van Santen de Hoog (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Groningen met 67–126 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-3.8% t.o.v. mediaan van € 4.017/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 6.585 |
|---|---|
| Dichtheid | 7980 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 235.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS de Wegwijzer — 0.11 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | SKSG Bruintje Beer — 0.98 km |
| Supermarkt | Dunya Supermarkt & Slagerij — 0.22 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek Selwerd — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Ten Kate — 0.18 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Noord — 0.56 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hap Haven — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 97 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.552 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.919 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1261 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~388 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Het Want 64 Lewenborg-Noord | 120 | C | € 350.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 374.000 | € -1.000 | |
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | C | € 369.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 388.600 | +€ 13.600 | |
| Van Drielstlaan 75 Hoogkerk-Zuid | 102 | B | € 350.000 |
+€ 11.220
1 stap(pen)
|
€ 361.220 | € -13.780 | |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | B | € 349.500 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 359.070 | € -15.930 | |
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | E | € 375.000 |
+€ 31.350
4 stap(pen)
|
€ 406.350 | +€ 31.350 | |
| Fossemaheerd 75 Beijum-West | 120 | C | € 385.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 409.000 | +€ 34.000 | |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | B | € 400.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 409.900 | +€ 34.900 | |
| Ooster Badstraat 45 Badstratenbuurt | 79 | C | € 400.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 415.800 | +€ 40.800 | |
| Wilsstraat 20 De Hunze | 109 | B | € 410.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 421.990 | +€ 46.990 | |
| Heesterlaan 17 Oosterhaar | 102 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aduarderdiepsterweg 3 Zuidwending | 98 | 5 | C | € 369.000 | € 3.765 |
| Dragonstraat 85 Ulgersmaborg | 103 | 5 | A | € 395.000 | € 3.835 |
| Eemswaard 27 Ruischerwaard | 90 | 5 | B | € 400.000 | € 4.444 |
| Heesterlaan 17 Oosterhaar | 102 | 5 | A | € 425.000 | € 4.167 |
| Rijksweg 99 Oosterhoogebrug | 95 | 4 | E | € 375.000 | € 3.947 |
| Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 63 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 104 | 5 | D | € 440.000 | € 4.231 |
| Van Drielstlaan 75 Hoogkerk-Zuid | 102 | 4 | B | € 350.000 | € 3.431 |
| Wilsstraat 20 De Hunze | 109 | 5 | B | € 410.000 | € 3.761 |
| Rubensstraat 63 Schildersbuurt | 103 | 5 | C | € 465.000 | € 4.515 |
| R. Doumastraat 12 Hoornse Meer | 88 | 4 | A | € 395.000 | € 4.489 |
| Johan Ellenbergerstraat 3 De Held | 87 | 4 | B | € 349.500 | € 4.017 |
| Josine Reulingstraat 44 De Held | 88 | 4 | A+ | € 325.000 | € 3.693 |