databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Calabriëstraat 15

1827DC Alkmaar · Daalmeer-Zuidwest · wijk Daalmeer/Koedijk · Alkmaar

€ 339.500
€ 3.772 / m²
90 5kamers B
Foto 1 van Calabriëstraat 15 Foto 2 van Calabriëstraat 15 Foto 3 van Calabriëstraat 15 Foto 4 van Calabriëstraat 15 Foto 5 van Calabriëstraat 15 Foto 6 van Calabriëstraat 15 Foto 7 van Calabriëstraat 15 Foto 8 van Calabriëstraat 15 Foto 9 van Calabriëstraat 15 Foto 10 van Calabriëstraat 15 Foto 11 van Calabriëstraat 15 Foto 12 van Calabriëstraat 15

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.90 m²
Perceel128 m²
Kamers5 (3 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Broekman Makelaars-De Mare (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Alkmaar met 62–117 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-10.5% t.o.v. mediaan van € 4.213/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Alkmaar

Inwoners2.780
Dichtheid6797 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 310.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt59%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03610701 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school R.K. Basisschool De Gondelier — 0.16 km · 20 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.37 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Daalmeer — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen Gezondheidscentrum Daalmeer Alkmaar — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Noordwest Ziekenhuisgroep — 4.2 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Alkmaar Noord — 2.51 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Molenschuur — 0.67 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.621 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 72.717 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.800 per jaar (~€ 150/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.771 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1530 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~540 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 360 per jaar en 360 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Bakkerstraat 136 't Rak-Zuid 95 B € 335.000 +€ 0 € 335.000 € -4.500
Vogelweg 23 De Horn-Noord 111 B € 349.000 +€ 0 € 349.000 +€ 9.500
Houtduifstraat 24 De Horn-Noord 106 B € 350.000 +€ 0 € 350.000 +€ 10.500
Grevelingen 86 De Horn-Zuid 112 C € 350.000 +€ 10.080
1 stap(pen)
  • C→B: € 10.080 (+ HR++ glas)
€ 360.080 +€ 20.580
Hovenierstraat 36 't Rak-Zuid 99 B € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 35.500
Gaffelstraat 21 't Rak-Noord 89 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 +€ 35.500
Weverij 14 't Rak-Noord 108 C € 375.000 +€ 9.720
1 stap(pen)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
€ 384.720 +€ 45.220
Meertouw 15 Graft 96 A € 395.000 +€ 0 € 395.000 +€ 55.500
Postiljonstraat 16 't Rak-Zuid 111 B € 395.000 +€ 0 € 395.000 +€ 55.500
Stalpaertstraat 70 Oosterhout 98 C € 389.000 +€ 8.820