house · resale
Finsterbuorren 6
9057LD Jelsum · Buitengebied Jelsum · wijk Dokkumer Ie e.o. · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 247 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Duinstra Melis Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Leeuwarden met 86–161 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-5.2% t.o.v. mediaan van € 2.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 135 |
|---|---|
| Dichtheid | 28 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 2.8 km |
| Afstand supermarkt | 3.2 km |
| Afstand huisarts | 3.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00806206
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 4.78 km |
|---|---|
| OV-station | (naamloos) — 2.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.669 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 67.283 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.240 per jaar (~€ 103/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.772 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~868 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~124 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8e Vegelindwarsstraat 16 Achter de Hoven | 124 | B | € 299.000 |
+€ 50.840
4 stap(pen)
|
€ 349.840 | +€ 340 | |
| Taanpôle 8 Warten | 117 | C | € 289.000 |
+€ 58.500
5 stap(pen)
|
€ 347.500 | € -2.000 | |
| van Sytzamastraat 13 Achter de Hoven | 106 | E | € 275.000 |
+€ 66.780
7 stap(pen)
|
€ 341.780 | € -7.720 | |
| van Wageningenstraat 55 Huizum-Bornia | 101 | B | € 319.000 |
+€ 41.410
4 stap(pen)
|
€ 360.410 | +€ 10.910 | |
| Claes Bockes Balckstraat 5 Welgelegen | 108 | E | € 269.500 |
+€ 68.040
7 stap(pen)
|
€ 337.540 | € -11.960 | |
| Dirk Boutsstraat 21 Jan van Scorelbuurt | 94 | C | € 285.000 |
+€ 47.000
5 stap(pen)
|
€ 332.000 | € -17.500 | |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | B | € 325.000 |
+€ 49.200
4 stap(pen)
|
€ 374.200 | +€ 24.700 | |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | C | € 325.000 |
+€ 53.000
5 stap(pen)
|
€ 378.000 | +€ 28.500 | |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | E | € 259.500 |
+€ 60.480
7 stap(pen)
|
€ 319.980 | € -29.520 | |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | A++ | € 375.000 |
+€ 4.284
1 stap(pen)
|
€ 379.284 | +€ 29.784 | |
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | B | € 325.000 |
+€ 56.170
4 stap(pen)
|
€ 381.170 | +€ 31.670 | |
| Siebe Schootstrastraat 57 Vrijheidswijk-West | 101 | B | € 289.000 |
+€ 25.856
4 stap(pen)
|
€ 314.856 | € -34.644 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 8e Vegelindwarsstraat 16 Achter de Hoven | 124 | 4 | B | € 299.000 | € 2.411 |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | 5 | B | € 339.500 | € 2.738 |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | 5 | B | € 325.000 | € 2.708 |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | 5 | A++ | € 375.000 | € 3.151 |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | 5 | B | € 379.000 | € 2.915 |
| Hoxma 20 Grou | 127 | 5 | A | € 399.000 | € 3.142 |
| Taanpôle 8 Warten | 117 | 5 | C | € 289.000 | € 2.470 |
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | 5 | B | € 325.000 | € 2.372 |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | 5 | C | € 399.000 | € 3.627 |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Claes Bockes Balckstraat 5 Welgelegen | 108 | 4 | E | € 269.500 | € 2.495 |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | 5 | C | € 325.000 | € 3.066 |