house · resale
Kamelenspoor 112
3605EE Maarssen · Kamelenspoor · wijk Wijk 12 Maarssenbroek · Stichtse Vecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alliances Makelaardij (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Stichtse Vecht met 82–153 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-1.7% t.o.v. mediaan van € 4.697/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Kamelenspoor
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Kamelenspoor 409 | 100 | C | € 445.000 | € 4.450 |
Buurt in cijfers — Stichtse Vecht
| Inwoners | 1.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 9783 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 396.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 2.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19041212
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Niftarlake College — 0.28 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | kinderdagverblijf Kwibus — 0.95 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.45 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Bisonspoor — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Maarssenbroek — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 4.42 km |
| OV-station | Maarssen — 0.52 km |
| Restaurant | Ming & Ming — 0.28 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.652 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.740 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1298 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~354 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Stichtse Vecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | D | € 495.000 |
+€ 43.050
4 stap(pen)
|
€ 538.050 | € -6.950 | |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | A | € 545.000 |
+€ 9.360
1 stap(pen)
|
€ 554.360 | +€ 9.360 | |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | A | € 525.000 |
+€ 9.440
1 stap(pen)
|
€ 534.440 | € -10.560 | |
| Reigerskamp 782 Reigerskamp | 115 | A | € 565.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 574.200 | +€ 29.200 | |
| Klokjeslaan 82 Zeeheldenbuurt | 117 | D | € 549.500 |
+€ 40.950
4 stap(pen)
|
€ 590.450 | +€ 45.450 | |
| Kamelenspoor 409 Kamelenspoor | 100 | C | € 445.000 |
+€ 28.000
3 stap(pen)
|
€ 473.000 | € -72.000 | |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | C | € 585.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 620.000 | +€ 75.000 | |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | B | € 449.000 |
+€ 20.330
2 stap(pen)
|
€ 469.330 | € -75.670 | |
| Duivenkamp 215 Duivenkamp | 139 | C | € 590.000 |
+€ 32.665
3 stap(pen)
|
€ 622.665 | +€ 77.665 | |
| Vredelantstraat 31 Vreeland Dorp | 90 | C | € 439.000 |
+€ 25.200
3 stap(pen)
|
€ 464.200 | € -80.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klokjeslaan 82 Zeeheldenbuurt | 117 | 6 | D | € 549.500 | € 4.697 |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | 5 | A | € 545.000 | € 4.658 |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Reigerskamp 782 Reigerskamp | 115 | 5 | A | € 565.000 | € 4.913 |
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | 5 | D | € 495.000 | € 4.024 |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | 5 | C | € 585.000 | € 4.680 |
| Sportparkweg 98 Op Buuren | 123 | 5 | A+ | € 675.000 | € 5.488 |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | 5 | B | € 449.000 | € 4.196 |
| Duivenkamp 215 Duivenkamp | 139 | 6 | C | € 590.000 | € 4.245 |
| Leeuwenhof 4 Zeeheldenbuurt | 139 | 6 | A | € 645.000 | € 4.640 |
| Kamelenspoor 409 Kamelenspoor | 100 | 5 | C | € 445.000 | € 4.450 |
| Mozartlaan 30 Componistenbuurt | 144 | 5 | A | € 684.500 | € 4.753 |