Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 88 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Gouda (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Gouda met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 76e percentiel (+12.0% t.o.v. mediaan van € 4.217/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 70 |
|---|---|
| Dichtheid | 926 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 708.000 deze listing -25% t.o.v. gem. WOZ |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130906
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ontdekkingsreizigers — 0.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.64 km |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 2.92 km |
| OV-station | Gouda — 2.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.526 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 50.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++++ en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 896 per jaar (~€ 75/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.601 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~560 kg per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gravin Jacobastraat 33 Ouwe Gouwe | 94 | C | € 469.000 |
+€ 60.160
6 stap(pen)
|
€ 529.160 | +€ 160 | |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | C | € 450.000 |
+€ 76.800
6 stap(pen)
|
€ 526.800 | € -2.200 | |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | C | € 450.000 |
+€ 72.960
6 stap(pen)
|
€ 522.960 | € -6.040 | |
| Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt | 97 | D | € 450.000 |
+€ 68.870
7 stap(pen)
|
€ 518.870 | € -10.130 | |
| Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt | 112 | A | € 499.000 |
+€ 49.280
4 stap(pen)
|
€ 548.280 | +€ 19.280 | |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | B | € 480.000 |
+€ 68.750
5 stap(pen)
|
€ 548.750 | +€ 19.750 | |
| Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | B | € 435.000 |
+€ 68.750
5 stap(pen)
|
€ 503.750 | € -25.250 | |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | A | € 450.000 |
+€ 51.920
4 stap(pen)
|
€ 501.920 | € -27.080 | |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | A | € 500.000 |
+€ 57.200
4 stap(pen)
|
€ 557.200 | +€ 28.200 | |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | B | € 435.000 |
+€ 62.700
5 stap(pen)
|
€ 497.700 | € -31.300 | |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | A | € 450.000 |
+€ 47.520
4 stap(pen)
|
€ 497.520 | € -31.480 | |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | A | € 450.000 |
+€ 45.320
4 stap(pen)
|
€ 495.320 | € -33.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | 4 | B | € 435.000 | € 3.816 |
| Graaf Florisweg 47 Ouwe Gouwe | 102 | 4 | D | € 500.000 | € 4.902 |
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | 5 | C | € 525.000 | € 4.605 |
| Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt | 112 | 5 | A | € 499.000 | € 4.455 |
| Veenzoom 221 Zomenbuurt | 109 | 4 | C | € 415.000 | € 3.807 |
| Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe | 104 | 4 | A | € 435.000 | € 4.183 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | 5 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Rodenburg 25 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 450.000 | € 3.814 |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | 5 | A | € 439.000 | € 4.142 |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |