Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Totaal Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 156 apartments in Rotterdam met 64–119 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 39e percentiel (-4.8% t.o.v. mediaan van € 4.795/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Brielselaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Brielselaan 20 | 108 | A+ | € 495.000 | € 4.583 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 12.245 |
|---|---|
| Dichtheid | 14464 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 223.000 deze listing +88% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991571
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool de Globe — 0.07 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kiddoozz — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.16 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Tarwezigt — 0.17 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Katendrecht — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 0.98 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.51 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mio Papà — 0.39 km · 55 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.005 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.288 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.112 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1012 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~276 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | A+ | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -1.000 | |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | C | € 395.000 |
+€ 23.520
3 stap(pen)
|
€ 418.520 | € -1.480 | |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | B | € 399.500 |
+€ 17.860
2 stap(pen)
|
€ 417.360 | € -2.640 | |
| Vegastraat 57 Oud IJsselmonde | 99 | B | € 398.000 |
+€ 18.810
2 stap(pen)
|
€ 416.810 | € -3.190 | |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | A | € 410.000 |
+€ 6.320
1 stap(pen)
|
€ 416.320 | € -3.680 | |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | A | € 425.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 431.800 | +€ 11.800 | |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | A | € 425.000 |
+€ 6.960
1 stap(pen)
|
€ 431.960 | +€ 11.960 | |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | A | € 425.000 |
+€ 7.680
1 stap(pen)
|
€ 432.680 | +€ 12.680 | |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | A | € 399.000 |
+€ 7.440
1 stap(pen)
|
€ 406.440 | € -13.560 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 90 | A | € 399.000 |
+€ 7.200
1 stap(pen)
|
€ 406.200 | € -13.800 | |
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | A | € 399.000 |
+€ 7.040
1 stap(pen)
|
€ 406.040 | € -13.960 | |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | A | € 399.000 |
+€ 6.560
1 stap(pen)
|
€ 405.560 | € -14.440 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Halfrond 68 Kop van Zuid - Entrepot | 93 | 3 | B | € 440.000 | € 4.731 |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | 3 | A | € 399.000 | € 4.290 |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | 3 | A | € 445.000 | € 4.785 |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | 3 | A | € 425.000 | € 4.427 |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | 3 | C | € 435.000 | € 4.531 |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | 3 | B | € 375.000 | € 4.076 |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | 3 | A | € 425.000 | € 4.885 |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | 3 | B | € 459.000 | € 4.832 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| Drinkwaterweg 533 De Esch | 86 | 3 | A+ | € 419.000 | € 4.872 |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | 3 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |